SQL Server 2005 SP2 için toplu güncelleştirme paketi 4 yüklendikten sonra RSPrintClient ActiveX denetimi için ilgili zaman damgası bilgilerini rapor sunucusu günlük dosyasında günlüğe kaydediliyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 943285 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Giriş

Bu makalede, Microsoft SQL Server 2005 Service Pack 2 (SP2) için toplu güncelleştirme paketi 4'te bir tasarım değişikliği anlatılmaktadır. Zaman damgası bilgilerini RSPrintClient Microsoft ActiveX için toplu güncelleştirme paketi 4'te oturum denetimi.

Daha fazla bilgi

Bir istemci bilgisayarda RSPrintClient ActiveX denetimi, SQL Server 2005 Reporting Services'da bir rapordaki bir aşağıdaki işlemlerden birini gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz:
  • Raporu yazdırma
  • Raporu Baskı Önizleme'yi kullanarak görüntüleyin.
Rapor sunucusu günlük dosyasında RSPrintClient ActiveX denetimi için ilişkili olayları günlüğe kaydeder. Ancak, zaman damgası bilgileri, toplu güncelleştirme paketi 4'i yüklemeden önce günlüğe kaydedilmez. Zaman damgası bilgileri, yalnızca toplu güncelleştirme yüklendikten sonra günlüğe kaydedilen paketi 4.

Aşağıdaki hata iletisini, bir toplu güncelleştirme paketi 4'ü yükledikten sonra rapor sunucusu günlük dosyasında günlüğe kaydedilen olaylar örnektir:
(22/10/2007 14:03:40.582) CRSClientPrint::Print - işlev başlatılıyor.
(22/10/2007 14:03:40.582) reportServerUrl /Reports/Reserved.ReportViewerWebControl.axd =

Özellikler

Makale numarası: 943285 - Last Review: 1 Kasım 2007 Perşembe - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft SQL Server 2005 Reporting Services
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbhowto kbinfo kbexpertiseadvanced KB943285 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:943285

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com