Při pokusu nainstalovat aktualizaci, která týká více edic sady Visual Studio 2005, může Instalační služba systému Windows nainstalovat aktualizaci pouze pro jednu edici sady Visual Studio 2005 (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 943325 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Máte více než jednu edici Microsoft Visual Studio 2005 v počítači nainstalován. Visual Studio 2005 Team Edition může mít například pro vývojáře softwaru a Visual Studio 2005 Professional Edition nainstalována. Při pokusu nainstalovat aktualizaci, která týká více edic sady Visual Studio 2005, může Instalační služba systému Windows nainstalovat aktualizaci pouze pro jednu edici sady Visual Studio 2005 (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).). Instalační program aktualizace nemusí vztahovat na všechny edice Visual Studio 2005, které jsou nainstalovány v počítači.

Také Pokud používáte Microsoft Update nebo Windows Update aktualizace, aktualizace webu může nabízejí aktualizace znovu.

Příčina

Aktualizace Visual Studio 2005, které se vztahují k více než jednu edici Visual Studio 2005 závisí na data v mezipaměti Instalační služba Windows Installer správně určit, které vydání jsou nainstalovány v počítači. Za určitých okolností mezipaměti Instalační služba Windows Installer nemusí obsahovat soubory Instalační služba Windows Installer (MSI) instalace správného produktu. Instalační program v tomto případě bude ukončen po ji má použití aktualizace první vydání produktu instalační program nenalezne v mezipaměti. Instalační služba to před použitím ji má aktualizace na vydání zbývající nainstalované v počítači.

Pokud jste zvolili přijímat aktualizace prostřednictvím služby Microsoft Update nebo prostřednictvím webu Windows Update, webu aktualizaci může nabízet můžete aktualizaci znovu. Aktualizace webu provádí tento, protože instalační program nepoužil aktualizace všechny edice Visual Studio 2005, které jsou nainstalovány v počítači.

Jak potíže obejít

Tento problém vyřešit, použijte následující metodu:
 • Stažení aktualizace z stažení pomocí čísla článku Microsoft Knowledge Base (KB).
 • Extrahujte instalační soubory balíčku pomocí příkazového řádku přepínač / extract.
 • Poklepejte na soubor MSP spusťte aktualizaci.
Například nainstalovat aktualizaci KB 937061 všechny edice Visual Studio 2005, které jsou nainstalovány v počítači, postupujte takto:
 1. následujícím webu společnosti Microsoft:
  http://www.microsoft.com/downloads
  Použití nástroje hledání vyhledejte aktualizace KB 937061.
 2. Stáhněte aktualizaci. Uložit aktualizace snadno k dispozici umístění. Například uložte soubor VS80sp1 KB937061 X86.exe C:\ složky.
 3. Ve složce, kam jste uložili aktualizaci spustit příkazový řádek.
 4. Zadejte příkaz update_file_name /extract extrahovat soubory balíčku instalace. Zadejte například následující příkaz:
  vs80sp1-kb937061-x86.exe /extract
  To extrahuje instalační balíček soubory do složky C:\.
 5. Poklepejte na soubor VS80sp1 KB937061 X86.msp použít aktualizaci.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Vlastnosti

ID článku: 943325 - Poslední aktualizace: 30. října 2007 - Revize: 1.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Visual Studio 2005 Team Edition for Database Professionals
 • Microsoft Visual Studio 2005 Team Edition for Software Architects
 • Microsoft Visual Studio 2005 Team Edition for Software Developers
 • Microsoft Visual Studio 2005 Team Edition for Software Testers
 • Microsoft Visual Studio 2005 Standard Edition
 • Microsoft Visual Studio 2005 Professional Edition
 • Microsoft Visual Studio 2005 Express Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbnofix kbbug kbexpertiseinter kbtshoot KB943325 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:943325

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com