Kļūdas ziņojums, mēģinot instalēt Office 2007 programmām vai Windows SharePoint Services (WSS) 3.0 atjauninājumu, ja sistēmas Windows diskdzinis nepietiek brīvas vietas: "isntalēšana neizdevās"

Rakstu tulkojumi Rakstu tulkojumi
Raksta ID: 943589 - Apskatiet produktus, uz kuriem attiecas šis raksts.
Izvērst visu | Sakļaut visu

SIMPTOMI

Jums mēģiniet instalēt atjauninātu 2007 Office programmās vai Windows SharePoint Services 3.0, datorā, kurā nav pietiekamu, brīvu brīvas vieta diskdzinis Windows sistēmas. Šādā gadījumā atjaunināšanas neizdodas, un tiek parādīts šāds kļūdas ziņojums:
Uz Pakotnes isntalēšana neizdevās.
Tā, piemēram, šī problēma rodas tad, kad jūs instalēt 2007 Microsoft Office komplektu SP1, 2007 Microsoft Office komplektu SP2 vai SP3 2007 Microsoft Office komplektu Windows sistēmas diska un Windows sistēmas disks ir mazāk nekā 500 megabaitu (MB) brīva vieta.

IEMESLS

Kad instalējat atjauninājumu, iepakojuma izvelk failus %SystemDrive%\Temp mapi. Par piemēram, lai 2007 Microsoft Office komplekta servisa pakotnes izvērstos failus izmantot apmēram 300 MB brīvas vieta diskdzinis. Turklāt Windows Installer kešatmiņas divas kopijas izvērstos failus diskdzinis Windows sistēmas instalēšanas laikā. Tādēļ, ja jums lejupielādēt pakotni Windows sistēmas disku, Windows sistēmas disks nepieciešams vairāk brīva vieta, lai palaist paketi.

Microsoft Self-Extractor paketes tikai pārbaudīt, vai Windows sistēmas disks ir pietiekami daudz brīva vieta, lai izvērstos failus. Microsoft Self-Extractor iepakojumus nevar pārbaudīt diska vietas prasības attiecībā uz uzstādīšanu.

RISINĀJUMS

Lai atrisinātu šo problēmu, pārliecinieties, vai jums ir pietiekamas brīva vieta sistēmas Windows diskdzinis, pirms palaižat atjaunināt. brīva vieta faktiskā summa ir atkarīga no pakotni, kas instalē atjauninājumu lieluma. Parasti brīva vieta kas ir nepieciešams, lai palaistu Microsoft Self-Extractor pakete ir piecas vai sešas reizes iepakojuma lielums.

Mēs iesakām pārvietot pakotni, lai citā diskdzinis. Palaidiet pakotnes, lai sāktu instalēšanu.

Lai instalēt atjauninājumu, sistēmas Windows diskdzinis ir jābūt vismaz 1.1 gigabaiti (GB) brīva vieta uz Windows XP balstīta datoru. Datorā darbojas sistēma Windows Vista, Windows sistēmas disks ir vismaz 1,75 GB brīva vieta. Par labāko sniegumu, kad instalējat atjauninājums, mēs iesakām, ka Windows sistēmas disku ir vismaz 3 GB brīva vieta.

STATUSS

Microsoft ir apstiprinājusi, ka šī problēma pastāv Microsoft produktos, kas uzskaitīti sadaļā "Attiecas uz".

UZZIŅAS

Papildinformāciju par komandrinda slēdžiem Microsoft Self-Extractor pakotnes, noklikšķiniet uz šī raksta numura un skatiet Microsoft zināšanu bāze rakstu:
912203Apraksts par komandrinda slēdžiem, kurus atbalsta programmatūras instalācijas pakotnes atjaunināšanas pakotne vai labojumfailu pakotne, kas tika izveidota, izmantojot Microsoft Self-Extractor

Rekvizīti

Raksta ID: 943589 - Pēdējo reizi pārskatīts: ceturtdiena, 2012. gada 15. marts - Pārskatīšana: 1.0
ATTIECAS UZ:
  • Microsoft Office Basic 2007
  • Microsoft Office Enterprise 2007
  • Microsoft Office Home and Student 2007
  • Microsoft Office Professional 2007
  • Microsoft Office Professional Plus 2007
  • Microsoft Office Small Business 2007
  • Microsoft Office Standard 2007
  • Microsoft Office Ultimate 2007
  • 2007 Microsoft Office Suite Service Pack 3
Atslēgvārdi: 
kbexpertiseinter kbexpertisebeginner kbtshoot kbprb kbmt KB943589 KbMtlv
Mašīntulkošana
SVARĪGI! Šis raksts ir tulkots, izmantojot Microsoft mašīntulkošanas programmatūru, un šo rakstu nav tulkojis cilvēks. Microsoft piedāvā gan rakstus, ko tulkojuši cilvēki, gan mašīntulkotus rakstus, tāpēc jebkuram zināšanu bāzes rakstam varat piekļūt savā dzimtajā valodā. Tomēr mašīntulkotu rakstu kvalitāte ne vienmēr ir teicama. Šādos rakstos var būt leksikas, sintakses vai gramatikas kļūdas, kas līdzinās kļūdām, kādas pieļauj ārzemnieks, runājot jūsu valodā. Microsoft neuzņemas atbildību par jebkādām neprecizitātēm, kļūdām vai bojājumiem, ko izraisījis kļūdains satura tulkojums vai kas radušās tulkojuma lietojuma gaitā. Turklāt Microsoft regulāri atjaunina mašīntulkošanas programmatūru.
Noklikšķiniet šeit, lai skatītu šī raksta versiju angļu valodā: 943589

Sniegt atsauksmes

 

Kontaktieren Sie uns, um weitere Hilfe zu erhalten

Kontaktieren Sie uns, um weitere Hilfe zu erhalten
Wenden Sie sich an den Answer Desk, um professionelle Hilfe zu erhalten.