Komunikat o błędzie podczas próby zainstalowania aktualizacji dla programów pakietu Office 2007 lub Windows SharePoint Services 3.0, jeśli na dysku systemu Windows jest za mało wolnego miejsca na dysku: "Instalacja tego pakietu nie powio...

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 943589 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Użytkownik Spróbuj zainstalować aktualizację dla 2007 programów pakietu Office lub programu Windows SharePoint Services 3.0 na komputerze, który ma za mało wolnego ilość miejsca na dysku systemu Windows. W tym scenariuszu uaktualnienie nie powiedzie się, i otrzymać następujący komunikat o błędzie:
W Instalacja tego pakietu nie powiodła się.
Na przykład ten problem występuje, gdy zainstalować dodatek SP1 dla pakietu Microsoft Office 2007, pakiety Microsoft Office 2007 z dodatkiem SP2 lub SP3 pakietów Microsoft Office 2007 na dysku systemu Windows, a na dysku systemu Windows jest mniejsza niż 500 megabajtów (MB) wolnego miejsca na dysku.

Przyczyna

Podczas instalowania aktualizację, pakiet wyodrębnia pliki Przejdź do folderu % SystemDrive%\Temp. Dla przykład dla Dodatku service pack 2007 Microsoft Office suite, wyodrębnione pliki zajmują około 300 MB miejsca na dysku. Ponadto Instalator Windows buforuje dwie kopie wyodrębnionych plików na dysku systemu Windows podczas instalacji. Dlatego jeśli Pobierz pakiet dla systemu Windows dysk, Windows dysk systemu wymaga więcej wolnego miejsca, aby uruchomić pakiet.

Pakiety programu Microsoft Self-Extractor Sprawdź tylko Dysku systemu Windows jest wystarczająca ilość wolnego miejsca dla wyodrębnionych plików. Pakiety programu Microsoft Self-Extractor nie weryfikują innych miejsca na dysku wymagania dotyczące instalacji.

Rozwiązanie

Aby rozwiązać ten problem, upewnij się, że masz wystarczające wolne miejsce na dysku systemu Windows przed uruchomieniem Aktualizacja. Rzeczywista ilość wolnego miejsca na dysku zależy od na rozmiar aktualizacji instaluje pakiet. Zazwyczaj wolne miejsce na dysku która jest wymagana do uruchomienia programu Microsoft Self-Extractor, jest pięć lub sześć razy rozmiar pakietu.

Firma Microsoft zaleca przeniesienie pakietu do inny dysk. Następnie należy uruchomić pakiet, aby rozpocząć instalację.

Aby Zainstaluj Aktualizacja, na dysku systemu Windows musi mieć co najmniej 1,2 gigabajta (GB) wolnego miejsca na podstawie systemu Windows XP komputer. Na komputerze z systemem Windows Vista na dysku systemu Windows musi mieć co najmniej 1,75 GB wolnego miejsca na dysku. Aby uzyskać najlepszą wydajność podczas instalacji Aktualizacja, firma Microsoft zaleca dysku systemu Windows mieć co najmniej 3 GB wolnego miejsca na dysku.

Stan

Microsoft potwierdziła, że jest to problem w produktach firmy Microsoft, które są wymienione w sekcji "Dotyczy".

Materiały referencyjne

Aby uzyskać więcej informacji dotyczących przełączników wiersza polecenia pakietu programu Microsoft Self-Extractor kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
912203Opis przełączników wiersza polecenia, które są obsługiwane przez pakiet instalacyjny oprogramowania, pakiet aktualizacji lub pakiet poprawki utworzony przy użyciu programu Microsoft Self-Extractor

Właściwości

Numer ID artykułu: 943589 - Ostatnia weryfikacja: 15 marca 2012 - Weryfikacja: 1.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Office Basic 2007
  • Microsoft Office Enterprise 2007
  • Office 2007 dla Uzytkownikow Domowych
  • Microsoft Office Professional 2007
  • Microsoft Office Professional Plus 2007
  • Microsoft Office Small Business 2007
  • Microsoft Office Standard 2007
  • Microsoft Office Ultimate 2007
  • 2007 Microsoft Office Suite Service Pack 3
Słowa kluczowe: 
kbexpertiseinter kbexpertisebeginner kbtshoot kbprb kbmt KB943589 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:943589

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com