Windows Sistem sürücüsünde yeterli boş disk alanı varsa, 2007 Office programlarında veya Windows SharePoint Services 3.0 için bir güncelleştirme yüklemeye çalıştığınızda hata iletisi: "Bu paketin yüklen...

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 943589 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Siz 2007 için bir güncelleştirme yüklemeye çalıştığınızda Office programları veya Windows SharePoint Ücretsiz yetersiz olduğu bir bilgisayarda Hizmetleri 3.0 Windows Sistem sürücüsünde disk alanı. Bu senaryoda yükseltme başarısız olur, ve aşağıdaki hata iletisini alırsınız:
, Bu paketin yüklenmesi başarısız oldu.
Örneğin, bu sorun, Windows Sistem sürücüsünde 2007 Microsoft Office ürünlerinin SP1 paketini, 2007 Microsoft Office paketleri SP2 veya 2007 Microsoft Office Paketleri SP3'ü yükleyin ve Windows Sistem sürücüsünde 500 megabayttan (mb) az boş disk alanı bulunmadığında oluşur.

Neden

Yüklediğinizde bir güncelleştirme paketi dosyalarını ayıklar. %SystemDrive%\Temp klasörü. İçin Örneğin, için 2007 Microsoft Office paketi service pack, ayıklanan dosyalar yaklaşık 300 kullanın. mb disk alanı. Ayrıca, iki kopyasını Windows Installer önbelleğine kaydeder Yükleme sırasında Windows Sistem sürücüsünde Ayıklanan dosyaları. Bu nedenle, Windows Sistem paketi karşıdan yüklerseniz sürücü, Windows Sistem sürücüsü paketi çalıştırmak için daha fazla boş alan gerektirir.

Microsoft Self-Extractor paketleri yalnızca doğrulayın Windows Sistem sürücüsünde ayıklanan dosyalar için yeterli boş disk alanı yok. Microsoft Self-Extractor paketleri disk alanını doğrulayın. Yükleme gereksinimleri.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için yüklü yeterli dikkat boş disk alanı Windows Sistem sürücüsünde çalıştırmadan önce güncelleştirme. Gerçek boş disk alanı miktarını bağlıdır. paketin yüklediği güncelleştirmenin boyutuna. Genellikle boş disk alanı bir Microsoft Self-Extractor paketidir beş veya altı kez çalıştırmak için gerekli paket boyutu.

Paket taşıma öneririz başka bir sürücü. Daha sonra yüklemeyi başlatmak için paketi çalıştırın.

İçin yüklemek bir Güncelleştirme, Windows Sistem sürücüsünde en az olmalıdır 1,1 gigabayt (gb) boş disk alanı, Windows xp tabanlı $$$$ Windows Vista tabanlı bir bilgisayarda, Windows Sistem sürücüsünde olmalıdır en az 1,75 gb boş disk alanı. En iyi performans yüklediğinizde bir Güncelleştirme, Windows Sistem sürücüsünde öneririz en az 3 gb boş disk alanı gerekir.

Durum

Microsoft listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır "Aşağıdakilere Uygulanır" bölümünde.

Referanslar

Komut satırı anahtarları hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Self-Extractor paketini, aşağıdaki makale numarasını tıklatın Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntüleyin:
912203Yazılım yükleme paketi, güncelleştirme paketi veya Microsoft Self-Extractor kullanılarak oluşturulan bir düzeltme paketi tarafından desteklenen komut satırı anahtarlarının açıklaması

Özellikler

Makale numarası: 943589 - Last Review: 15 Mart 2012 Perşembe - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Office Basic 2007
  • Microsoft Office Enterprise 2007
  • Microsoft Office Home and Student 2007
  • Microsoft Office Professional 2007
  • Microsoft Office Professional Plus 2007
  • Microsoft Office Small Business 2007
  • Microsoft Office Standard 2007
  • Microsoft Office Ultimate 2007
  • 2007 Microsoft Office Suite Service Pack 3
Anahtar Kelimeler: 
kbexpertiseinter kbexpertisebeginner kbtshoot kbprb kbmt KB943589 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:943589

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com