Bir çizim tablası aygıtı veya touchscreen aygıt'ı çalıştırmak beklenmedik şekilde Windows XP Tablet PC Edition 2005 çalıştıran BIR bilgisayarı bekleme veya hazırda bekleme moduna girer

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 943856 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Şu senaryoyu inceleyin
  • Windows XP Tablet PC Edition 2005 çalıştıran bir bilgisayar kullanarak.
  • Bir <a0>USB</a0> çizim tablası aygıtı veya bir <a0>USB</a0> touchscreen aygıtı bilgisayarınıza bir standart insan arabirim aygıtları'nı (HID) kullanarak bağlandığınız yapılandırma.
Çizim tablası aygıtı veya touchscreen aygıt'ı çalıştırmak, bu senaryoda, Windows XP Tablet PC Edition 2005 beklenmedik şekilde sistem durumunu bekleme (S3) veya hazırda bekleme (S4) değiştirir.

Neden

Bir standart insan arabirim aygıtları (HID altında) bir çizim tablası aygıtı veya bir USB kullanan touchscreen aygıtı çalışan sistem sürücüsü kullanılır Hidclass.sys yapılandırma, bağlantı. Ancak, hatta çizim tablası aygıtı veya touchscreen aygıtı kullanıldığı sırada Hidclass.sys sistem sürücüsü uyku süreölçer sıfırlanmaz. Bu nedenle, Windows XP Tablet PC Edition 2005 Bu senaryoya göre bekleme veya hazırda bekleme moduna girer.

Çözüm

Bu düzeltmeyi uyguladıktan sonra çizim tablası aygıtı veya touchscreen aygıtı kullanıldığı sırada Wisptis.exe dosyasını ve Tpgwlnot.dll dosyasını uyku süreölçeri sıfırlar.

Düzeltme bilgileri

Desteklenen bir düzeltme Microsoft'tan edinilebilir. Ancak bu düzeltmenin, yalnızca bu makalede anlatılan sorunu gidermesi amaçlanmıştır. Bu düzeltmeyi yalnızca bu sorunla karşılaşan sistemlere uygulayın. Bu düzeltme ek sınamaya tabi olabilir. Bu nedenle, bu sorun nedeniyle önemli ölçüde etkilenmediyseniz, bu düzeltmeyi içeren bir sonraki yazılım güncelleştirmesini beklemeniz önerilir.

Düzeltme karşıdan yüklenebilir ise bu Bilgi Bankası makalesinin başında "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" bölümü bulunur. Bu bölüm görünmüyorsa, düzeltmeyi edinmek üzere Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek ekibine başvurun.

Not Ek sorunlar oluşursa veya tüm sorun giderme işlemi gerekmiyorsa, ayrı bir hizmet isteği oluşturmanız gerekebilir. Ek destek sorularına ve bu düzeltme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır. Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek telefon numaralarının tam listesi veya ayrı bir hizmet isteği oluşturmak için, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Not "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" formunda, düzeltmenin kullanılabilir olduğu diller görüntülenir. Kendi dilinizi görmüyorsanız, bunun nedeni bu düzeltme, seçtiğiniz dil için kullanılamaz.

ÖNKOŞULLAR

Bu düzeltme, yalnızca, Windows XP Tablet PC Edition 2005 Service Pack 2 yüklü Tablet PC'DE uygulayabilirsiniz.
322389 en son Windows XP hizmet paketi nasıl elde edilir

Yeniden başlatma gereksinimi

Bu düzeltmeyi yükledikten sonra bilgisayarı yeniden başlatmanız gerekir.

Düzeltme Değiştirme Bilgileri

Bu düzeltme başka bir düzeltmenin yerini almaz.

DOSYA BİLGİLERİ

Bu düzeltmenin İngilizce sürümü, aşağıdaki tabloda listelenen dosya özniteliklerine (veya daha yeni dosya özniteliklerine) sahiptir. Bu dosyaların tarihleri ve saatleri Koordinatlı Evrensel Saat'e (UTC) göre listelenir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde yerel saate dönüştürülür. UTC ve yerel saat arasındaki farkı bulmak için <a0></a0>, Denetim Masası'ndaki tarih ve saat öğesinde saat dilimi sekmesini kullanın.
Windows XP Tablet PC Edition 2005
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya AdıDosya SürümüDosya BoyutuTARİHSAATPlatform
Tpgwlnot.dll1.7.2600.323732.25622 Eki 200703: 07X86
Wisptis.exe1.7.2600.3237293,88818 Ekim 200711: 47X86

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Özellikler

Makale numarası: 943856 - Last Review: 2 Kasım 2007 Cuma - Gözden geçirme: 1.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows XP Tablet PC Edition 2005
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbautohotfix kbhotfixserver kbqfe KB943856 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:943856

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com