MS08-014: Popis aktualizace zabezpečení pro aplikaci Excel 2003: 11. března 2008

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 943985 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Společnost Microsoft vydala bulletin zabezpečení MS08-014, který obsahuje všechny podstatné informace o této aktualizaci zabezpečení. Tyto informace zahrnují seznam souborů a možnosti nasazení. Chcete-li zobrazit celý obsah bulletinu zabezpečení, navštivte jeden z následujících webů společnosti Microsoft: Pomoc a podpora pro tuto aktualizaci zabezpečeníPro domácí uživatele je k dispozici bezplatná podpora na čísle 1-866-PCSAFETY ve Spojených Státech a v Kanadě, nebo se mohou obrátit na místní pobočku společnosti Microsoft. Informace o tom, jak kontaktovat místní pobočku společnosti Microsoft ohledně podpory aktualizace zabezpečení, naleznete na webu mezinárodní podpory:
http://support.microsoft.com/common/international.aspx
Pro podnikové zákazníky je podpora pro aktualizace zabezpečení k dispozici prostřednictvím standardních kontaktů podpory.

Známý problém s touto aktualizací zabezpečení

 • Nainstalujete aktualizaci zabezpečení 943985 do počítače s nainstalovanou aplikací Microsoft Office Excel 2003. Následně dochází k tomu, že maticově zadané funkce, které obsahují makro v jazyce VBA (Visual Basic for Applications) odkazující na zdroj dat v reálném čase, vrací nesprávnou hodnotu. Tato nesprávná hodnota je obvykle 0.

  Společnosti Microsoft prostudovala tento problém a vydala novou verzi aktualizace zabezpečení 943985 pro uživatele aplikací Microsoft Office Excel 2003 Service Pack 2 a Microsoft Office Excel 2003 Service Pack 3.

  Služba Automatické aktualizace nabídne správně tuto aktualizaci příslušným uživatelům bez ohledu na to, zda nainstalovali původní verzi aktualizace zabezpečení 943985.

  Další informace o tomto problému a určení nainstalované verze aktualizace naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
  950340 Po instalaci aktualizace zabezpečení MS08-014 vrací výpočty v aplikaci Excel 2003 nesprávný výsledek při použití zdroje dat v reálném čase v uživatelem definované funkci v jazyce Visual Basic for Applications
 • Po instalaci aktualizace zabezpečení 943985 do počítače s aplikací Microsoft Office Excel 2003 může docházet k následujícímu problému.
  • V aplikaci Excel 2003 nelze importovat textový soubor pomocí Průvodce importem textu.
  • Nelze nadále spouštět kód v jazyce VBA, který používá metodu Paste ve funkci Workbook_Open() nebo ve funkci Auto_Open(), a tak kopíruje textová data do konkrétní buňky na listu aplikace Excel. Když poklepete na sešit aplikace Excel, abyste spustili tento kód VBA, textová data lze zkopírovat pouze do buňky A1. Nelze je zkopírovat do očekávané buňky. Vedle toho ještě v buňce A1 chybí první znak kopírovaných textových dat.
  • Když otevřete soubor, který používá kódování ANSI a je ve formátu textu odděleného tabulátory (TXT), znaky východoasijských jazyků v souboru se nemusí zobrazit. Mezi znaky východoasijských jazyků patří například čínské a korejské znaky.
  • Uložíte list aplikace Excel, ve kterém buňka obsahuje více řádků, jako soubor TXT. Když však tento soubor TXT otevřete v aplikaci Excel 2003, řádky, které byly původně v jedné buňce, se mohou zobrazit odděleně ve více buňkách.

   Poznámka: Chcete-li do buňky v aplikaci Excel přidat další řádek, při zadávání textu do buňky stiskněte kombinaci kláves ALT+ENTER.
  • Při otevření v aplikaci Excel 2003 může být nesprávně zobrazen obsah následujících souborů:
   • Soubory textu odděleného tabulátory (TXT) s kódováním ANSI
   • Soubory textu odděleného čárkami (CSV) s kódováním UTF-8
  Chcete-li tento problém vyřešit, nainstalujte opravu hotfix 952208. Další informace o opravě hotfix 952208 naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
  952208 Popis balíčku oprav hotfix pro aplikaci Excel 2003: 10. května 2008 (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Požadavky

K instalaci této aktualizace zabezpečení je nutné mít nainstalovanou aktualizaci Microsoft Office 2003 Service Pack 2 (SP2) nebo Microsoft Office 2003 Service Pack 3 (SP3).

Další informace naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
870924 Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro sadu Office 2003

Informace o odinstalaci

Tuto aktualizaci zabezpečení je možné odebrat pomocí funkce Přidat nebo odebrat programy v okně Ovládací panely.

Vlastnosti

ID článku: 943985 - Poslední aktualizace: 23. května 2008 - Revize: 4.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Office Excel 2003
Klíčová slova: 
kboffice2003presp4fix kboffice2003sp3fix kbexpertisebeginner kbqfe kbsecurity kbsecbulletin kbsecvulnerability kbbug kbfix KB943985

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com