MS08-014: Opis aktualizacji zabezpieczeń dla programu Excel 2003 11 marca 2008

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 943985 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Firma Microsoft wydała biuletyn zabezpieczeń MS08-014. Ten biuletyn zabezpieczeń zawiera wszystkie istotne informacje dotyczące aktualizacji zabezpieczeń. Informacje te obejmują manifest pliku i opcje wdrażania. Aby wyświetlić pełny biuletyn zabezpieczeń, odwiedź jedną z następujących witryn firmy Microsoft w sieci Web: Jak uzyskać pomoc i obsługę techniczną związaną z tą aktualizacją zabezpieczeń Użytkownicy domowi mogą uzyskać pomoc techniczną, kontaktując się z lokalnym oddziałem firmy Microsoft. Aby uzyskać więcej informacji dotyczących sposobu kontaktowania się z lokalnym oddziałem firmy Microsoft w sprawie problemów z aktualizacją zabezpieczeń, odwiedź witrynę obsługi międzynarodowej w sieci Web:
http://support.microsoft.com/common/international.aspx
Przedsiębiorstwa mogą uzyskać pomoc techniczną dotyczącą aktualizacji zabezpieczeń, korzystając z ogólnych danych kontaktowych Pomocy technicznej.

Znany problem z tą aktualizacją zabezpieczeń

Aktualizacja zabezpieczeń 943985 jest instalowana na komputerze, na którym jest zainstalowany program Microsoft Office Excel 2003. Po wykonaniu tej czynności funkcje wprowadzone w tablicy, które zawierają makro VBA (Visual Basic for Applications) odwołujące się do źródła danych czasu rzeczywistego, zwracają niepoprawną wartość. Niepoprawna wartość jest zazwyczaj równa 0.

Firma Microsoft ukończyła badanie tego problemu i ponownie wydała aktualizację zabezpieczeń 943985 dla użytkowników programów Microsoft Office Excel 2003 z dodatkiem Service Pack 2 i Microsoft Office Excel z dodatkiem Service Pack 3.

Usługa Aktualizacje automatyczne będzie poprawnie oferować tę aktualizację tym użytkownikom niezależnie do tego, czy zastosowali oni oryginalną wersję aktualizacji zabezpieczeń 943985.

Aby uzyskać więcej informacji dotyczących tego problemu oraz sposobu ustalania, która wersja aktualizacji jest zainstalowana na komputerze, kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
950340 Po zainstalowaniu aktualizacji zabezpieczeń 943985 obliczenia programu Excel 2003 zwracają niepoprawny wynik, gdy źródło danych czasu rzeczywistego jest używane w zdefiniowanej przez użytkownika funkcji Visual Basic for Applications

Wymagania wstępne

Tę aktualizację zabezpieczeń można zastosować tylko na komputerze, na którym jest zainstalowany pakiet Microsoft Office 2003 z dodatkiem Service Pack 2 (SP2) lub pakiet Microsoft Office 2003 z dodatkiem Service Pack 3 (SP3).

Aby uzyskać więcej informacji, kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
870924 Jak uzyskać najnowszy dodatek Service Pack dla pakietu Office 2003

Informacje dotyczące usuwania

Aby usunąć tę aktualizację zabezpieczeń, należy użyć funkcji Dodaj lub usuń programy w Panelu sterowania.

Właściwości

Numer ID artykułu: 943985 - Ostatnia weryfikacja: 27 marca 2008 - Weryfikacja: 3.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Office Excel 2003
Słowa kluczowe: 
kboffice2003sp3fix kbexpertisebeginner kbqfe kbsecurity kbsecbulletin kbsecvulnerability kbbug kbfix KB943985

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com