Popis balíčku aktualizace Communications Server 2007 pro v1.0 sjednocené komunikace spravované API Redistribution: 17. prosince 2007

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 944285 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Tento článek popisuje problémy Microsoft Office Communications Server 2007 vyřešené v balíčku aktualizace Communications Server 2007 pro v1.0 sjednocené komunikace spravované API Redistribution datem 17. prosince 2007.

Úvod

Seznam opravených problémů

Tento balíček aktualizace řeší následující problémy:
  • 943019Pozvání rychlé zprávy na serveru Communicator Web Access v Communicator 2007 může čekat neomezeně dlouho, pokud odesílatel skončila rychlé zprávy
  • 943020Při pokusu odeslat požadavek odebírat Communications Server 2007 zobrazí chybová zpráva: "SIP/2.0 481 odběr neexistuje"
  • 946385Uživatel nemusí být možné převzít PC-telefon volání vypnout blokování prostředí Communications Server 2007

Další informace

Informace o balíčku aktualizace

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Není-li tato část uvedena, vyžádejte si tuto opravu hotfix od oddělení služeb zákazníkům a podpory společnosti Microsoft.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Informace o aktualizaci

Požadavky

Chcete-li použít tento balíček aktualizace, musí být v počítači jeden z následujících rolí serveru:
  • Server Microsoft Office Communicator Web Access
  • Funkce Mediační Server Microsoft Office Communications Server 2007

Informace o restartování

Po instalaci tohoto balíčku aktualizace po restartování počítače.Po restartování počítače jsou načteny z globální mezipaměť sestavení (GAC) nové sestavení.

Informace o nahrazení aktualizace

Tento balíček aktualizace je kumulativní a obsahuje aktualizace z dříve vydaných balíčků aktualizace Communications Server 2007.

Informace o registru

Chcete-li použít některou z aktualizací v tomto balíčku, nemáte provádět žádné změny registru.

Informace o odinstalaci

Tuto aktualizaci odebrat pomocí položky Přidat nebo odebrat programy v ovládacím. V určitých případech při pokusu odinstalovat balíček aktualizace můžete být vyzváni pro zdroj CD. Budete vyzváni, vložte zdroj nebo zadat cestu zdrojové soubory. Po odebrání tohoto balíčku aktualizace nutné restartovat počítač. Při restartování počítače bude načtena do globální mezipaměť sestavení (GAC) sestavení vrácena zpět.

INFORMACE O SOUBORECH

Tento balíček aktualizace nemusí obsahovat všechny soubory nutné k plné aktualizaci produktu na nejnovější. Tento balíček aktualizace obsahuje pouze soubory nutné k opravě problémů uvedených v tomto článku.

Po instalaci aktualizace globální verze této aktualizace má atributy souborů nebo novější atributy souborů, které jsou uvedeny v následující tabulce:
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČas
Microsoft.RTC.Collaboration.dll3.0.6362.361,119,2727. 12. 200723: 54
Sipeps.dll3.0.6362.171,468,4167. 12. 200723: 54
Ocstracer.exe3.0.6362.8443,9127. 12. 200723: 54
Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 944285 - Poslední aktualizace: 17. prosince 2007 - Revize: 1.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Office Communications Server 2007 Enterprise Edition
  • Microsoft Office Communications Server 2007 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbhotfixserver kbupdate kbpubtypekc kbhotfixrollup kbfix kbbug kbexpertiseinter kbqfe KB944285 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:944285

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com