Popis pole Doba trvání v protokolování služby IIS 6.0 a IIS 7.0 HTTP

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 944884 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

ÚVOD

Tento článek popisuje funkci pole Doba trvání v protokolování služby IIS 7.0 HTTP a Internetová informační služba (IIS) 6.0.

Další informace

Ve výchozím nastavení služba IIS protokoly činnosti serveru HTTP pomocí formátu protokolu W3C Extended. Vyberte pole, která chcete zahrnout do souboru protokolu můžete pomocí Správce služby IIS. Jedním z těchto polí je pole Doba trvání.

Pole Doba trvání opatření doba potřebná ke zpracování požadavku. Časové razítko požadavku klienta se inicializuje při HTTP.sys přijme první bajt požadavku. Ovladač HTTP.sys je součást v režimu jádra je zodpovědný za HTTP protokolování činnosti serveru IIS. Časové razítko požadavku klienta se inicializuje dříve, než začne analýza požadavku. Časové razítko požadavku klienta je zastaveno v okamžiku dokončení poslední IIS odpověď.

Začátek ve službě IIS 6.0, pole Doba trvání obvykle zahrnuje sítě. Před HTTP.sys se zaznamenává hodnota v poli Doba trvání, ovladač HTTP.sys obvykle čeká klienta potvrdit poslední paket odpovědi odeslat operace nebo HTTP.sys čeká klient obnovit základní připojení TCP. Proto při velké odezvy nebo velké odpovědi jsou odesílány klientovi přes pomalé připojení k síti, hodnota v poli Doba trvání více než očekávat.

Poznámka: Hodnota v poli Doba trvání nezahrnuje sítě, pokud platí jedna z následujících podmínek:
  • Velikost odezvy je menší než nebo rovno 2 KB a velikost odpovědi je z paměti.
  • Ukládání do vyrovnávací paměti protokolu TCP se používá. Aplikace, které používají HTTPAPI.dll, můžete nastavit příznak HTTP_SEND_RESPONSE_FLAG_BUFFER_DATA povolit TCP ukládání do vyrovnávací paměti v systému Windows Server 2003 Service Pack 1 nebo novější. To umožňuje serveru k odeslání všech dat odezvy klienta bez nutnosti čekání na potvrzení odpovídající klienta.

Odkazy

Další informace získáte klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
324279Konfigurace webového serveru, protokolování v systému Windows Server 2003
Další informace o formátu souboru protokolu W3C Extended naleznete na následujícím webu Microsoft TechNet:
http://technet2.microsoft.com/windowsserver/en/library/c9ae63eb-24da-4f19-80b9-2610b4e6dcab1033.mspx?mfr=true

Vlastnosti

ID článku: 944884 - Poslední aktualizace: 22. května 2011 - Revize: 4.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Internet Information Services 6.0
  • Microsoft Internet Information Services 7.0
Klíčová slova: 
kbPubTypeKC kbinfo kbhowto kbmt KB944884 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:944884

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com