Metadata, která je přiřazena k fotografii v programu Windows Live Fotogalerie není zobrazen v dialogovém okně Vlastnosti systému Windows Explorer v systému Windows XP

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 945359 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Metadata, která přidáte do programu Windows Live Fotogalerie fotografie není možné zobrazit v Vlastnosti Dialogové okno v programu Průzkumník Windows v systému Windows XP.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, stáhněte a nainstalujte nástroj Microsoft Photo Info. Tento nástroj umožní programu Průzkumník Windows Zobrazit metadata přiřazená Windows Live Fotogalerie fotografie. Chcete-li získat nástroj, navštivte následující Web společnosti Microsoft:
http://www.microsoft.com/ProPhoto/downloads/tools.aspx

Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém vyřešit, použijte Windows Live Fotogalerie Galerie informační podokno zobrazení značky a popisky, které byly přiřazeny k fotografii prostřednictvím programu Windows Live Fotogalerie.

Další informace

V dialogovém okně Vlastnosti systému Windows Explorer fotografie obsahuje Souhrn karta, která obsahuje následující pole:
  • Nadpis
  • Předmět
  • Autor
  • Klíčová slova
  • Poznámky
Tato pole zobrazí informace fotografií pomocí vyměnitelných bitové kopie souboru formátu (EXIF) dat z fotografie. Windows Live Fotogalerie používá součást WIC čtení metadat, která je přiřazena k fotografii. Však metadata, která je přiřazena k fotografii v programu Windows Live Fotogalerie se nezobrazí v dialogovém okně Vlastnosti. Tato podmínka platí i v případě, že klepnete pravým tlačítkem na fotografii v programu Windows Live Fotogalerie a poté vyberte Vlastnosti. Navíc po přiřadíte značky nebo titulek fotografie Windows Live Fotogalerie, titul nebo klíčového slova, která byla dříve přiřazena fotografii pomocí Vlastnosti již není viditelný v dialogovém Vlastnosti Dialogové okno.
Poznámka: Chcete-li zobrazit vlastnosti fotografie, klepněte pravým tlačítkem myši na fotografii, klepněte na tlačítko Vlastnostia klepněte Souhrn na kartě.
Další informace o zásadách metadata fotografií, který používá operační systém Windows navštivte následujícím webu MSDN:
http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/bb643802.aspx

Vlastnosti

ID článku: 945359 - Poslední aktualizace: 22. května 2011 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
Klíčová slova: 
kbliveidportal kbtshoot kbwinliveportal kbprb kbmt KB945359 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:945359

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com