Některé webové servery, které jsou publikovány v serveru ISA Server 2006 pomocí funkce webového publikování zátěže může být nesprávně rozpoznána jako k dispozici náhodně časy

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 945524 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

V aplikaci Microsoft Internet Security and Acceleration (ISA) Server 2006 publikovat více webových serverů ve webové serverové farmy pomocí funkce webového publikování zátěže. V tomto scénáři některé publikované webové servery mohou být nesprávně rozpoznána jako k dispozici náhodně časy. V průběhu času může přestat ISA Server zpracování příchozích požadavků pro publikování pravidlo, které používá tento webové serverové farmy.

Dojde-li k tomuto problému, může být zaznamenána následující oznámení:
 • A Web publishing rule stopped forwarding requests to a Web 
  farm because there are currently no servers in the Web farm 
  that can accept requests.
 • ISA Server stopped forwarding Web requests through the Web 
  publishing rule <Rule_Name> to the server farm <Web_Farm_Name> 
  because all farm servers are either being drain-stopped or 
  are out of service.
Tento problém zmizí po restartování všech služeb serveru ISA nebo po změně konfigurace ISA. Tento problém však může zobrazí po chvíli znovu.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože funkce webového publikování zátěže nelze vytvořit požadovaná podproces, který slouží k aktualizaci stavu připojení z ověřovače připojení.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, instalaci balíčku opravy hotfix, která je popsána v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
945821Popis balíčku opravy hotfix produktu ISA Server 2006: 5. prosince 2007

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části „ platí.

Vlastnosti

ID článku: 945524 - Poslední aktualizace: 30. ledna 2008 - Revize: 1.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Internet Security and Acceleration Server 2006 Enterprise Edition
 • Microsoft Internet Security and Acceleration Server 2006 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbqfe kbexpertiseinter KB945524 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:945524

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com