V aplikaci Windows Internet Explorer 7 nebo Internet Explorer 6 nelze zobrazit některé dokumenty PDF (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 945686 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

V některých scénářích může nelze otevřít dokument PDF v aplikaci Internet Explorer 7 nebo Internet Explorer 6. V některých scénářích dokument PDF pravděpodobně nezobrazí správně v aplikaci Internet Explorer.

Příčina

K tomuto problému dochází kvůli metodě, která slouží k určení typu MIME stažený obsah. K tomuto problému dochází, i když je typ obsahu MIME deklarován jako "aplikace nebo pdf."

Řešení


Informace o aktualizaci zabezpečení

Tento problém lze vyřešit instalací nejnovější kumulativní aktualizace zabezpečení pro aplikaci Internet Explorer. Chcete-li nainstalovat nejnovější aktualizace, navštivte následující web společnosti Microsoft:
http://windowsupdate.microsoft.com
Další technické informace o nejnovější kumulativní aktualizaci zabezpečení pro aplikaci Internet Explorer naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://www.microsoft.com/technet/security/current.aspx
Poznámka:Tato oprava byla poprvé zahrnuta v aktualizaci zabezpečení 947864 (MS08-024). Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
947864MS08-024: Kumulativní aktualizace zabezpečení pro aplikaci Internet Explorer

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Další informace o jak určuje typ MIME, Internet Explorer naleznete na následujícím webu:
http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/ms775147.aspx

Vlastnosti

ID článku: 945686 - Poslední aktualizace: 14. dubna 2008 - Revize: 2.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Windows Internet Explorer 7
  • Microsoft Internet Explorer 6.0
Klíčová slova: 
kbmt atdownload kbbug kbfix kbexpertiseinter kbqfe KB945686 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:945686

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com