Sekme simge hatalı boşluk için Exchange Server 2007 dönüştürülmüş olabilir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 945870 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Şu senaryoyu inceleyin:
  • Internet üzerinden düz metin biçiminde olan metni olan bir MIME iletisi alırsınız. Veya, bir MIME iletisi düz metin biçimindedir, gövde, Exchange Server 2007 ortamında bir iç kullanıcı tarafından oluşturulur.
  • Bu iletinin bazı SEKME simgeleri içerir.
Bu senaryoda, posta kutusu depoları için MIME iletisi gönderildiğinde SEKME simgeler için boşluklar hatalı dönüştürülür. Bu yanlış dönüştürme nedeniyle, alıcıların bazı beklenmeyen karşılaşabilirler. Örneğin, bir kullanıcı bir tablo yapısı içinde verileri biçimlendirmek için düz metin biçimi kullanan SEKME simgeleri raporlarını oluşturur bir uygulama olduğunda senaryosunda ilgili bir sorunla karşılaşabilir. Böyle bir senaryoda, alıcılar bu tür bir ileti aldığınızda alıcılar iletinin verileri tutarsız olduğunu görebilirsiniz.
Notları
  • Alıcılar, alıcıların MAPI istemcileri veya POP3/ımap4 istemcilerinin MIME iletisi erişmek için kullandığınızda, bu sorun yine de karşılaşabilirsiniz. Ileti teslim edildiğinde, MIME iletisinin taşıma bileşeni tarafından dönüştürülür olmasıdır.
  • Ileti bir iç MAPI istemci tarafından oluşturulduysa, MAPI istemcileri, iç alıcılar sorun karşılaştığınız değil. Bunun nedeni, iletinin bir MIME iletisidir değil olmasıdır. Ancak, POP3/ımap4 istemcilerinin kullandığı iç alıcılar sorun yine de karşılaşabilirsiniz. Posta kutusu deposundan bir ileti alındığında iletinin MIME türü için her zaman dönüştürülür olmasıdır.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Exchange Server 2007 Service Pack 1 için Güncelleştirme Toplaması 4 karşıdan yükleyin. Güncelleştirme, daha sonra Exchange sunucusunda yükleyin. Exchange Server 2007 Service Pack 1 için Güncelleştirme Toplaması 4 ile ilgili daha fazla bilgi için aşağıdaki Exchange Yardım konusuna bakın:
Description of Update Rollup 4 for Exchange Server 2007 Service Pack 1
Exchange en son hizmet paketini edinme veya güncelleştirme toplaması hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Exchange Yardım konusuna bakın:
How to Obtain the Latest Service Pack or Update Rollup for Exchange 2007

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Özellikler

Makale numarası: 945870 - Last Review: 7 Ekim 2008 Salı - Gözden geçirme: 1.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Exchange Server 2007 Service Pack 1, Ne zaman ne ile kullanilir:
    • Microsoft Exchange Server 2007 Enterprise Edition
    • Microsoft Exchange Server 2007 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbhotfixrollup kbfix kbexpertiseadvanced kbqfe KB945870 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:945870

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com