Příkaz "eseutil /k" trvá dlouhou dobu k ověření kontrolního součtu protokolů transakcí v Exchange Server 2007 Service Pack 1

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 945877 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

V počítači Microsoft Exchange Server 2007 Service Pack 1 (SP1) pomocí příkazu eseutil /k ověření kontrolních součtů některých protokolů transakcí. Čas potřebný k ověření že zvyšuje kontrolní součty jako počet transakcí však protokolování zvyšuje. Například může trvat 10 minut k ověření kontrolních součtů 10 000 protokolů transakcí. Však může trvat 30 minut k ověření kontrolních součtů pro protokoly 20 000. Čas k ověření kontrolní součty zvyšuje exponenciálně.

Příčina

Tomuto problému dochází, protože jsou protokoly transakcí ověřené postupně a původní aritmetický pro hledání na další soubor je neefektivní.

Řešení

Chcete-li vyřešit tento problém, nainstalujte 9 kumulativní aktualizace pro server Exchange 2007 Service Pack 1. Další informace o 9 kumulativní aktualizace pro Exchange Server 2007 Service Pack 1 naleznete v tématu následující Exchange nápovědy:
Description of Update Rollup 9 for Exchange Server 2007 Service Pack 1
Další informace o tom, jak nainstalovat nejnovější aktualizaci service pack pro server Exchange nebo kumulativní aktualizace, naleznete v následujícím tématu nápovědy serveru Exchange:
How to Obtain the Latest Service Pack or Update Rollup for Exchange 2007

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části „ platí.

Vlastnosti

ID článku: 945877 - Poslední aktualizace: 17. července 2009 - Revize: 1.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Exchange Server 2007 Enterprise Edition
  • Microsoft Exchange Server 2007 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbhotfixrollup kbfix kbqfe kbexpertiseadvanced KB945877 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:945877

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com