"Eseutil /k" komutu sağlama işlemi, Exchange Server 2007 Service Pack 1 günlükleri doğrulamak için uzun sürüyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 945877 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Exchange Server 2007 Service Pack 1 (SP1) çalıştıran bir bilgisayarda bazı işlem günlüklerinin sağlaması doğrulamak için eseutil /k</a0> komutunu kullanın. Ancak, işlem sayısı olarak sağlama toplamlarını artırır doğrulamak için gereken zamanı artırır günlüğe kaydeder. Örneğin, 10.000 işlem günlüklerinin sağlaması doğrulamak için 10 dakika sürebilir. Ancak, bunu 20.000 günlükleri sağlaması doğrulamak için 30 dakika sürebilir. Sağlama toplamlarını doğrulamak için zaman üssel artırır.

Neden

Bu sorun, doğrulanmış teker teker işlem günlüklerinin olan ve sonraki dosya araması için özgün bir aritmetik yetersiz olduğundan oluşur.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Exchange 2007 Service Pack 1 için Güncelleştirme Toplaması 9'i yükleyin. Exchange Server 2007 Service Pack 1 için Güncelleştirme Toplaması 9 hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Exchange Yardım konusuna bakın:
Description of Update Rollup 9 for Exchange Server 2007 Service Pack 1
Exchange en son hizmet paketini yüklemek veya güncelleştirme toplaması hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Exchange Yardım konusuna bakın:
How to Obtain the Latest Service Pack or Update Rollup for Exchange 2007

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Özellikler

Makale numarası: 945877 - Last Review: 17 Temmuz 2009 Cuma - Gözden geçirme: 1.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Exchange Server 2007 Enterprise Edition
  • Microsoft Exchange Server 2007 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbhotfixrollup kbfix kbqfe kbexpertiseadvanced KB945877 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:945877

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com