Düzeltme: Visual Studio 2005 Team Explorer'ı yükleyin ve sonra aynı bilgisayarda Visual Studio 2008 Team Explorer'ni yükledikten sonra belirli bir çalışma öğeleri açılamıyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 946075 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Şu senaryoyu inceleyin. Microsoft Visual Studio 2005 Team Explorer'ı yükleyin. Daha sonra aynı bilgisayara Microsoft Visual Studio 2008 Team Explorer yükleyin. Bu senaryoda, aşağıdaki belirtilerden biriyle karşılaşabilirsiniz.

Belirti 1

Microsoft Office Excel'de bir çalışma öğesi bir Team Explorer sürümünde açarsanız, çalışma öğeleri Team Explorer diğer sürümünde dosyasını açamıyor.

Belirti 2

Team Explorer'ın bir sürümünü kaldırırsanız, siz çalışma öğeleri Excel veya Microsoft Office Project kalan Team Explorer sürümünde açılamıyor.

Neden

Bu sorun, Visual Studio 2005 Team Explorer'ı yükleyin ve Visual Studio 2008 Team Explorer'ı yüklemek için Microsoft Office bütünleştirme kararsız olduğu için oluşur.

Çözüm

Düzeltme bilgileri

Desteklenen bir düzeltme Microsoft'tan edinilebilir.

Bu düzeltme, Microsoft Developer Network (MSDN) kodu Galeriden karşıdan yüklemek için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://code.msdn.microsoft.com/KB946075
Not MSDN kod galeride, düzeltmenin kullanılabilir olduğu diller görüntülenir. Kendi dilinizi görmüyorsanız, bunun neden, Kod Galerisi kaynak sayfasının bu dil için kullanılabilir olmamasıdır.

Not Alternatif olarak, bu düzeltme toplaması aşağıdaki Microsoft bağlantısı Web sitesinden yükleyebilirsiniz:
https://connect.microsoft.com/VisualStudio/Downloads/DownloadDetails.aspx?DownloadID=27215

ÖNKOŞULLAR

Visual Studio 2005 Team Explorer olmalıdır ve bu düzeltmeyi uygulamak için Visual Studio 2008 Team Explorer yüklü.

Yeniden başlatma gereksinimi

Bu düzeltmeyi uyguladıktan sonra bilgisayarı yeniden başlatmanız gerekmez.

Düzeltme Değiştirme Bilgileri

Bu düzeltme başka bir düzeltmenin yerini almaz.

DOSYA BİLGİLERİ

Bu düzeltmenin İngilizce sürümü, aşağıdaki tabloda listelenen dosya özniteliklerine (veya daha yeni dosya özniteliklerine) sahiptir. Bu dosyaların tarihleri ve saatleri Koordinatlı Evrensel Saat'e (UTC) göre listelenir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde yerel saate dönüştürülür. UTC ve yerel saat arasındaki farkı bulmak için <a0></a0>, Denetim Masası'ndaki tarih ve saat öğesinde saat dilimi sekmesini kullanın.
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya AdıDosya SürümüDosya BoyutuTARİHSAAT
Microsoft.TeamFoundation.OfficeIntegration.Common.dll8.0.50727.1803303,10407 Ara 200707: 44

Not Bu düzeltmeyi uyguladıktan sonra Visual Studio 2005 Team Explorer'ı ve Visual Studio 2008 Team Explorer doğru programları yüklemek sırasını bağımsız olarak çalışır.

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

Visual Studio 2008 Team Explorer'ı kaldırın, ancak Visual Studio 2005 Team Explorer kaldırmayın, Visual Studio 2005 Team Explorer bir onarım yardımcı programını çalıştırmalısınız.

Referanslar

Yazılım güncelleştirme terminolojisi hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
824684Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması

Özellikler

Makale numarası: 946075 - Last Review: 18 Ocak 2008 Cuma - Gözden geçirme: 1.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Visual Studio 2005 Team Foundation Server
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbfix kbexpertiseadvanced kbpubtypekc kbqfe kbhotfixserver KB946075 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:946075

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com