Aynı bilgisayarda Windows Live OneCare ve Forefront Client Security yükleyemezsiniz

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 946265 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.Windows Live OneCare, satış için artık kullanılabilir

Mevcut aboneler kendi abonelikleri terimi desteklenmeye devam eder. Mevcut aboneler için adımları izleyerek yeniden yükleyebilirsiniz bir deneme sürümünü karşıdan yükleyinve hala bir PC için varolan kendi OneCare daire eklemek.

Son satış hakkında daha fazla bilgi için OneCare.

29 Eylül 2009, Microsoft Security Essentials Microsoft tanıtılan, orijinal Windows ücretsiz tüketici zararlı yazılımlara karşı çözüm PC'ler dayalı.

Microsoft Security Essentials veya doğrudan Microsoft'tan karşıdan yükleme hakkında daha fazla bilgi edinin: http://www.microsoft.com/security_essentials/default.aspx.Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Yüklemeye çalıştığınız ikinci ürünü aynı bilgisayarda Windows Live OneCare ve Microsoft Forefront Client Security yüklemeye çalışırken yüklenemez. Karşılaştığınız belirtiler ürünü yüklemek deneyin senaryoya bağlıdır.

Senaryo 1

Windows Live OneCare Forefront Client Security yüklü olan bir bilgisayara yüklemeye çalıştığınızda, Windows Live OneCare yükleme başarısız olur. Ayrıca, aşağıdaki hata iletisini alırsınız:
OneCare yükleme tamamlanamadı.
Windows Live OneCare, bir veya daha fazla bileşen başarıyla yüklenmedi. Lütfen bu sorunu düzeltme ile ilgili Yardım için desteğe başvurun.
Hata Kimliği: 0020-80070643

Senaryo 2

Forefront Client Security Windows Live OneCare yüklü olan bir bilgisayara yüklemeye çalıştığınızda, Forefront Client Security yükleme başarısız olur. Ayrıca, aşağıdaki belirtilerle karşılaşabilirsiniz:
 • Programdan çıkar Clientsetup.exe komut satırı programı kullandığınızda, aşağıdaki hata iletisini alırsınız:
  Microsoft Forefront Client Security--Yükleme başarısız oldu.
  Günlük 'C:\Program Files\Microsoft Forefront\Client Security\Client\Logs\Clientsetup.log' daha fazla bilgi için bkz.
 • Bir toplu iş dosyasından veya komut dosyasından (Clientsetup.exe) komut satırı programı program aracılığıyla çağırmak, aşağıdaki hata düzeyi döndürülür:
  ERRORLEVEL 1603
 • Aşağıdaki bilgileri Clientsetup.log dosyasına kaydedilir:
  Time Microsoft Forefront Client Security (<versionnumber>) -- Installation started
  Time Hardware requirement check passed.
  Time OS requirement check passed.
  Time Software requirement check passed.
  Time Microsoft Windows OneCare Live has been found. Please remove that product and rerun client setup.
  Time Microsoft Forefront Client Security -- Installation failed.
 • Uygulama olay günlüğüne aşağıdaki olay kaydedilir:

  Olay Türü: Hata
  Olay kaynağı: MsiInstaller
  Olay kategorisi: yok
  Olay Kimliği: 11724
  Açıklama: Microsoft Forefront Client Security--yükleme başarısız oldu. Daha fazla bilgi için http://go.microsoft.com/fwlink/events.asp adresindeki Yardım ve Destek Merkezi'ne bakın.

Neden

Windows Live OneCare ve Forefront Client Security kötü amaçlı yazılım ürün değil. Bu nedenle, her iki ürün için aynı bilgisayara yükleyemezsiniz.

Çözüm

Kullandığınız kötü amaçlı yazılım programı değiştirmek istiyorsanız, önce yüklü olan zararlı yazılımlardan programı kaldırın. Daha sonra kullanmak istediğiniz kötü amaçlı yazılım programını yükleyin.

Daha fazla bilgi

Forefront Client Security işletmeler için tasarlanmış kötü amaçlı yazılımlardan koruma yazılımı olan ve Windows Live OneCare tüketiciler için tasarlanmıştır. Her iki ürün için karşılık gelen hedef grubun gereksinimlerini karşılamak için farklı özellikleri vardır.

Bir üniversite veya bir İşveren Forefront Client Security ev kullanım haklarıyla lisansı, Forefront Client Security bir ana bilgisayara yüklemek mümkün olabilir. Windows Live OneCare kullanırsanız, kullanmak istediğiniz ürün karar vermeniz gerekir. Bu durumda, şirket yardım masasına veya aşağıdakileri belirlemek için üniversite yardım masasına başvurun:
 • Olup ağa bir VPN bağlantısı oluşturabilirsiniz.
 • Yüklenecek olan belirli kötü amaçlı yazılım ürünü olup VPN bağlantısı gerektirir
Forefront Client Security hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=59048

Özellikler

Makale numarası: 946265 - Last Review: 28 Haziran 2013 Cuma - Gözden geçirme: 2.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Forefront Client Security
Anahtar Kelimeler: 
KBRetire kberrorsandwarnings kbeventlog kberrmsg kbinstallation kbtshoot kbexpertisebeginner fep2010swept kbmt KB946265 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 946265
Kullanım Dışı Bilgi Bankası İçeriği Yasal Uyarı
Bu makale, Microsoft'un artık destek sağlamadığı ürünler ile ilgili olarak yazılmıştır. Bu nedenle, bu makale "olduğu gibi" sağlanmıştır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com