Windows Home Server bağlayıcı istemci yazılımını ev sunucusu bulunamıyor.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 946412 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Bir ev bilgisayarında istemci Bağlayıcısı yazılımını Windows Home Server'ı yüklemeye çalıştığınızda, yükleyici, ev sunucusunu bulmaya çalışır. Yükleyici, ana sunucu üzerinde çalışan bir Web hizmetine bağlayarak ev sunucusu bulmak çalışır. Ancak, bazı durumlarda, bulma işlemi edemiyor bulmak ve ana sunucuya.

Bu sorun, ınternet Explorer bir proxy sunucu kullanacak biçimde yapılandırıldığı için oluşur.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, ınternet Explorer, yerel ağınız için olan ağ trafiği için proxy sunucusunu atlayacak şekilde yapılandırın. Bu yapılandırma, ev sunucusu bulma yükleyici bağlayıcı istemci yazılımının sağlar. Bunu yapmak için şu adımları izleyin:
  1. Internet Explorer'ı açın ve Araçlar ' ı tıklatın.
  2. Internet seçenekleri ' ni tıklatın.
  3. Bağlantılar sekmesinde tıklatın LAN Ayarları.
  4. Proxy sunucusu alanında Yerel adresler için proxy sunucusunu atla</a0> onay kutusunu seçin, iki kez Tamam ' ı tıklatın ve sonra ınternet Explorer'ı kapatmak için tıklatın.
  5. Windows Home Server istemci Bağlayıcısı yazılımını yeniden yükleyin.

Daha fazla bilgi

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, ınternet Explorer'da proxy sunucusu seçeneğini de devre dışı bırakabilir. Çoğu durumda, ınternet Explorer'ı bir proxy sunucu kullanacak biçimde yapılandırmak için bir proxy sunucusu aracılığıyla ınternet'e giden tüm trafiği yönlendiren yalnızca bir şirket ağındaki gereklidir. Ancak, bir bilgisayarın ınternet'e bağlandığınızda hangi proxy sunucusunu devre dışı bırakma sunucu başka sorunlara neden olabilir senaryo daha vardır. Aşağıdaki senaryolarda bir proxy sunucu yapılandırmanız gerekebilir:
  • Bilgisayarı, uzaktan erişim bağlantısı veya bir sanal özel ağ (VPN) bağlantısı kullanarak şirket ağına uzaktan bağlamak için yapılandırılırsa, proxy sunucusu ınternet erişimi için gerekli olabilir.
  • Bazı ınternet servis sağlayıcıları, ınternet erişimi için bir proxy sunucusu gerektirebilir.
  • Bazı <a0>Ebeveyn Denetimi</a0> yazılım paketleri, içerik yönetimi işlevi sağlamak üzere bir proxy sunucusu gerektirebilir.
  • Bazı çevirmeli Hızlandırıcı yazılım paketleri hızlandırmasını işlevlerini sağlamak için bir proxy sunucusu gerektirebilir.

Özellikler

Makale numarası: 946412 - Last Review: 2 Ocak 2008 Çarşamba - Gözden geçirme: 1.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Windows Home Server
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbexpertisebeginner kbtshoot kbprb KB946412 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:946412

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com