Windows Live Fotoğraf Galerisi güncelleştirmesi hakkında bilgi

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 946486 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

GİRİŞ

Bu makalede, Microsoft Update sitesinde kullanılabilir olan Windows Live Fotoğraf Galerisi için bir güncelleştirme açıklanır. Yüklü sürümü 2008 Windows Live Fotoğraf Galerisi yüklemiş olan müşteriler için bu güncelleştirme sunulur. Bu güncelleştirmeler, güncelleştirmelerin otomatik olarak yüklü seçtiyseniz, otomatik olarak yüklenir. Karşıdan yükleyin veya güncelleştirmeleri yüklemek isteyip istemediğinize karar vermek için seçeneği seçilirse, bu gün yeni güncelleştirmeleri kullanılabilir olduklarından emin bildirilir.

Daha fazla bilgi

Güncelleştirme ayrıntıları

Windows Live Fotoğraf Galerisi için bu güncelleştirme Microsoft Bilgi Bankası'ndaki daha önce belgelenmeyen aşağıdaki sorunu giderir.

Windows XP tabanlı bir bilgisayarda Windows Masaüstü Araması kaldırma meta veri kaybı ve fotoğraflar için kopuk işlevselliği Windows Live Fotoğraf Galerisi'nde neden olabilir

Windows XP tabanlı bir bilgisayarda, Windows Masaüstü Araması kaldırma Windows Live Fotoğraf Galerisi fotoğraf dosya türlerini desteklemek için gerekli olan Windows görüntüleme bileşeni (WIC) tarafından yapılan özellik işleyicisi kayıtlar kaldırabilirsiniz. Etkilenen dosya adı uzantıları şunlardır:
  • .jpg
  • .JPEG
  • .PNG
  • .tif
  • .tiff
  • .WDP
  • .bmp
  • .jfif
  • .jpe
Yalnızca Windows Live Fotoğraf Galerisi'nde .jpg dosyaları görürsünüz. Diğer fotoğraf dosyaları Windows Live Fotoğraf Galerisi'ndeki kaldırılır ve artık algılanacaktır. Bu dosyaya yazılamadı meta veri değişiklikleri kaybolur. Bu meta veri değişiklikleri içeren etiketler, resim yazısı, derecelendirme ve tarihi, çekilen fotoğraf. Bu sorun, Windows Live Fotoğraf Galerisi başarıyla meta verilerler okuma veya .jpg fotoğraf meta veri yazma da engelleyebilir. Her durumda, kaynak fotoğrafları sabit disk üzerinde kullanılabilir durumdadır ve etkilenmez. Bu güncelleştirme, belirlenmiş özellik işleyicisi için geri döner ve eksik bileşenleri için denetlemek Windows Live Fotoğraf Galerisi sağlar.

Windows Live Fotoğraf Galerisi hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://photogallery.live.com
Windows Live ürünleri hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://Get.live.com
Microsoft Update hakkında sık sorulan soruların yanıtları için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://Update.microsoft.com/microsoftupdate/v6/about.aspx
Son Duyurular hakkında Windows Live veya herhangi bir Windows Live ürünleri hakkında açıklama için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://windowslivewire.spaces.live.com/

Özellikler

Makale numarası: 946486 - Last Review: 29 Nisan 2013 Pazartesi - Gözden geçirme: 5.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Windows Live Photo Gallery
Anahtar Kelimeler: 
kbwinliveportal kbtshoot kbinfo kbmt KB946486 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 946486

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com