Naruszenie zasad dostępu występuje, gdy na komputerze wielordzeniowe z systemem Windows XP z dodatkiem SP2 kończy pracę aplikacji

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 946501 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Uwaga
Wsparcie dla dodatku Service Pack 2 dla systemu Windows XP kończy się dnia 13 lipca 2010. Z Migracje klientów temat w Centrum rozwiązań Windows 2000-Support stanowi punkt wyjścia do planowania strategii migracji z systemu Windows XP z dodatkiem SP2. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz Zasad cyklu pomocy technicznej firmy Microsoft.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

Gdy na komputerze wielordzeniowe z systemem Windows XP z dodatkiem SP2 kończy pracę aplikacji, występuje naruszenie zasad dostępu.

Przyczyna

Ten problem występuje z powodu błędu w składniku Msctf. Naruszenie zasad dostępu może wystąpić, gdy pasek języka jest usuwany w kodzie oczyszczanie tego składnika.

Rozwiązanie

Informacje o aktualizacji

Następujący plik jest dostępny do pobrania w witrynie Microsoft Download Center:

Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
Pobierz
Pobierz teraz pakiet aktualizacji dla systemu Windows XP z dodatkiem SP2 komputerów z procesorami x 86 (KB946501).

Aby uzyskać więcej informacji dotyczących sposobu pobierania plików pomocy technicznej firmy Microsoft kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
119591 Jak uzyskać pliki pomocy technicznej Microsoft w usługach online
Firma Microsoft przeskanowała plik w poszukiwaniu wirusów. Microsoft użył najbardziej aktualnego oprogramowania do wykrywania wirusów, jaki dostępny był w dniu opublikowania pliku. Plik jest przechowywany na serwerach o zwiększonych zabezpieczeniach, które uniemożliwiają nieautoryzowane zmiany w pliku.

Wymagania wstępne

Aby zainstalować tę aktualizację, musi mieć system Windows XP Service Pack 2 (SP2).

Wymaganie dotyczące ponownego uruchomienia

Musisz ponownie uruchomić komputer po zastosowaniu tej aktualizacji.

Informacje dotyczące zastępowania poprawek

Ta aktualizacja nie zastępuje żadnej wcześniej wydanej aktualizacji.

Informacje dotyczące plików poprawki

Wersja anglojęzyczna tej poprawki ma atrybuty pliku (lub nowsze) wymieniono w poniższej tabeli. Daty i godziny odpowiadające tym plikom są wyświetlane w formacie uniwersalnego czasu koordynowanego (UTC, Coordinated Universal Time). Podczas przeglądania informacji o pliku są konwertowane na czas lokalny. Aby zobaczyć różnicę między czasem UTC i czasem lokalnym, należy użyć Strefa czasowa Karta w Data i godzina element w Panelu sterowania.
System Windows XP z dodatkiem SP2, wersje dla komputerów z procesorami x 86
Zwiń tę tabelęRozwiń tę tabelę
Nazwa plikuWersja plikuRozmiar plikuDataGodzinaPlatforma
MSCTF.dll5.1.2600.3284297,98431-Gru-200711:56x86

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft, które są wymienione w sekcji "Informacje zawarte w tym artykule dotyczą".

Więcej informacji

Aby uzyskać więcej informacji, kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia go w bazie wiedzy Microsoft Knowledge Base:
824684Opis standardowej terminologii używanej do opisywania aktualizacji oprogramowania firmy Microsoft

Materiały referencyjne

Aby uzyskać więcej informacji dotyczących podobnego problemu w systemie Windows Server 2003 kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
919881Naruszenie zasad dostępu występuje, gdy program zostanie automatycznie zatrzymana na komputerze z systemem Windows Server 2003

Właściwości

Numer ID artykułu: 946501 - Ostatnia weryfikacja: 7 czerwca 2013 - Weryfikacja: 3.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Windows XP Service Pack 2 na następujących platformach
    • Microsoft Windows XP Home Edition
    • Microsoft Windows XP Professional
Słowa kluczowe: 
atdownload kbexpertiseadvanced kbfix kbqfe kbmt KB946501 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł został przetłumaczony przy użyciu oprogramowania firmy Microsoft do tłumaczenia maszynowego i może być poprawiony przy użyciu technologii Community Translation Framework (CTF). Firma Microsoft udostępnia artykuły tłumaczone maszynowo, poprawione przez społeczność, a także tłumaczone przez tłumaczy profesjonalnych, aby zapewnić dostęp do wszystkich artykułów w bazie wiedzy w wielu językach. Artykuły tłumaczone maszynowo i poprawione mogą zawierać błędy pisowni, składniowe i gramatyczne. Firma Microsoft nie ponosi odpowiedzialności za żadne nieścisłości, błędy ani szkody spowodowane przez niepoprawne tłumaczenia zawartości ani przez korzystanie z niej przez klientów. Więcej o strukturze CTF: http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/pl.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 946501

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com