Oprava: Může se zobrazit System.OutOfMemoryException výjimku při spuštění testu zatížení v Visual Studio 2008 Team Test Load Agent systému

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 946502 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Předpokládejme následující situaci. V programu Microsoft Visual Studio 2008 Team System Test Load Agent provést test zatížení. Použijte více agentů zatížení v testovací zatížení. Spustit test zatížení. V tomto scénáři obdržet System.OutOfMemoryException výjimku.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože velikost fondu podprocesů není při použití více agentů zatížení správně vypočtena. Proto vysoké paměti virtuální paměti může být dosaženo limitu rychle.

Řešení

Informace o opravě hotfix

Společnost Microsoft nyní nabízí podporovanou opravu hotfix. Ta je však určena pouze k odstranění problému popsaného v tomto článku. Tuto opravu použijte pouze u systémů, ve kterých dochází k popsanému problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Proto pokud není použití tento problém, doporučujeme počkat na další aktualizaci Visual Studio 2008 Team Suite service pack, která obsahuje tuto opravu hotfix.

Potřebujete-li odstranit tento problém okamžitě, obraťte se na technickou podporu společnosti Microsoft, kde můžete tuto opravu hotfix získat. Úplný seznam telefonních čísel služeb podpory zákazníků společnosti a informace o cenách podpory naleznete na následujícím webu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Poplatky, které je třeba obvykle zaplatit za telefonní hovory, mohou být stornovány, jestliže pracovník technické podpory společnosti Microsoft zjistí, že oznámený problém lze vyřešit konkrétní aktualizací. Další dotazy a žádosti o odbornou pomoc, které se netýkají této zvláštní opravy, podléhají běžným sazbám za poskytnutí odborné pomoci.

Požadavky

Musíte mít Visual Studio 2008 Team systémový Test Load Agent v počítači nainstalována.

Požadavek na restartování

Po instalaci této opravy hotfix bude třeba restartovat počítač.

INFORMACE O SOUBORECH

Anglická verze této opravy hotfix má následující (nebo pozdější) atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v položce datum a čas v ovládacím.
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČas
Microsoft.visualstudio.qualitytools.loadtest.dll9.0.21022.35724,992 21. 12. 200712: 17

Jak použít tuto opravu hotfix

Před instalací této opravy hotfix postupujte takto:
  1. Vyhledejte následující složku:
    %ProgramFiles%\Microsoft visual Studio 9.0 Team Test zatížení Agent\LoadTest\
  2. Přejmenujte původní soubor Microsoft.visualstudio.qualitytools.loadtest.dll nebo původní soubor Microsoft.visualstudio.qualitytools.loadtest.dll přesunout do jiné složky.
  3. Nainstalujte opravu hotfix.
Poznámka: Pokud chcete odinstalovat tuto opravu hotfix použít původní soubor Microsoft.visualstudio.qualitytools.loadtest.dll k nahrazení souboru Microsoft.visualstudio.qualitytools.loadtest.dll, aktualizovány pomocí opravy hotfix.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Další informace o terminologii používané v aktualizacích softwaru naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 946502 - Poslední aktualizace: 5. května 2008 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Visual Studio 2008 Team System Test Load Agent
Klíčová slova: 
kbmt kbexpertiseadvanced kbfix kbpubtypekc kbqfe kbhotfixserver KB946502 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:946502

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com