Win32_Processor třída vrací nesprávné vlastnost Name pro procesor v počítači se systémem Windows XP Procesor Intel Celeron nainstalována

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 946554 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Obvykle programu lze třídě Windows Management Instrumentation (WMI) Win32_Processor v oboru názvů root\cimv2 určit typ procesoru instalovaného v počítači. Však počítače se systémem Windows XP, s procesorem Intel Celeron nainstalován, vlastnost Name není určen správně. V takovém případě název procesor, který vrátí Win32_Processor třídy se liší od název, který je uveden ve Správci zařízení. Třída Win32_Processor konkrétně zobrazuje název jako Intel Pentium II.

Řešení

Informace o opravě hotfix

Podporovaná oprava hotfix k dispozici od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k odstranění problému popsaného v tomto článku. Tuto opravu hotfix použijte pouze v systémech, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, je oddíl "K dispozici oprava Hotfix stahování" v horní části tohoto článku znalostní báze Knowledge Base. Pokud se nezobrazí v této části, podat žádost služby Microsoft a odbornou pomoc, můžete tuto opravu hotfix získat.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit požadavek na samostatnou službu. Výdaje na podporu se obvykle týkají dalších otázek a problémů, které se netýkají této zvláštní opravy hotfix. Úplný seznam telefonních čísel služby Microsoft a podpora nebo vytvořit zvláštní požadavek na službu na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: "K dispozici oprava Hotfix stahování" formulář zobrazí jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, je to, protože oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Požadavky

Chcete-li nainstalovat tuto opravu hotfix, musíte mít systém Windows XP Service Pack 2 (SP2) nebo instalaci systému Windows XP Service Pack 3 (SP3).

Požadavek na restartování

Není nutné po instalaci této opravy hotfix restartovat počítač.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava hotfix nenahrazuje žádné dříve vydané opravy hotfix.

Informace o souboru

Anglická verze této opravy hotfix má atributy souborů (nebo vyšší atributy souborů), jsou uvedeny v následující tabulce. Data a časy těchto souborů jsou uvedeny v koordinovaný světový čas (UTC). Při zobrazení informací o souboru, bude převedena na na místní čas. Rozdíl mezi místním časem a UTC časem kartě časové pásmo v položce datum a čas v Ovládacích panelech.
Systém Windows XP s aktualizací SP2, verze x 86
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
Cimwin32.dll5.1.2600.33621,358,33601. Května 200809: 39x 86
Systém Windows XP s aktualizací SP3, verze x 86
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
Cimwin32.dll5.1.2600.55911,358,33601. Května 200809: 48x 86

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části „ platí.

Další informace

Další informace o třídě Win32_Processor na webu společnosti Microsoft:
http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/aa394373.aspx
Další informace získáte následujícím článku znalostní báze Microsoft:
824684Popis standardní terminologie používané k popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Kroky pro reprodukci problému

  1. Klepněte na tlačítko Start, klepněte na příkaz Spustit, do pole Otevřít zadejte wbemtest.exe a stiskněte klávesu ENTER.
  2. Klepněte na tlačítko připojit.
  3. Pole obor názvůroot\cimv2 zadejte a klepněte na tlačítko připojit.
  4. Klepněte na tlačítko Výčet instancí.
  5. Do pole Zadejte název supertřídy zadejte win32_processor a stiskněte klávesu ENTER.
  6. Poklepejte na první objekt vrácený ve výsledku dotazu.
  7. Zkontrolujte hodnotu vlastnosti název, který se zobrazí v poli Vlastnosti. Název procesoru se liší od názvu, který je zobrazen ve Správci zařízení.
Produkty třetích stran popisované v tomto článku jsou vyráběny společnostmi nezávislými na společnosti Microsoft. Společnost Microsoft neposkytuje žádnou záruku, předpokládanou ani jinou, týkající se výkonu nebo spolehlivosti těchto produktů.

Vlastnosti

ID článku: 946554 - Poslední aktualizace: 22. července 2008 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbexpertiseadvanced kbfix kbqfe kbhotfixserver KB946554 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:946554

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com