תמיכה עבור Microsoft Dynamics CRM 4.0 במחשב המריץ Microsoft Virtual Server 2005

תרגומי מאמרים תרגומי מאמרים
Article ID: 946600 - View products that this article applies to.
תוכן Microsoft Dynamics מוגבל מסופק באתר האינטרנט הציבורי של Microsoft Knowledge Base. להצגת התוכן המלא ומשאבים נוספים אודות Microsoft Dynamics, בקר באתרים הבאים:

Dynamics Customers
Microsoft Dynamics CustomerSource*
Dynamics Partners
Microsoft Dynamics PartnerSource

* מחייב שללקוחות תהיה תוכנית שירות של Microsoft Dynamics כגון Business Ready Enhancement Plan, אוSoftware Assurance.
הרחב הכל | כווץ הכל

On This Page

מבוא

מאמר זה מתאר תמיכה עבור Microsoft Dynamics CRM 4.0 במחשב המריץ Microsoft Virtual Server 2005. הנחיות להגדרת סביבה וירטואלית מסופקות אף הן.

תקציר

מדיניות תמיכה עבור Microsoft Dynamics CRM 4.0 במחשב המריץ Virtual Server 2005

קיימת תמיכה ב-Microsoft Dynamics CRM 4.0 במחשבים המריצים Microsoft Virtual Server 2005 במערכות ייצור. בנוסף, צוות Microsoft Dynamics CRM מחויב לבדיקת Microsoft Dynamics CRM בעת ריצה על טכנולוגיות וירטואליזציה מתהוות של Microsoft ולפרסום מדיניות תמיכה עדכנית כאשר טכנולוגיות אלו הופכות זמינות.

מדיניות תמיכה עבור Microsoft Dynamics CRM 4.0 במחשב המריץ פתרונות וירטואליזציה אחרים

Microsoft Dynamics CRM 4.0 תומכת בפתרונות וירטואליזציה מספקים המשתתפים בתוכנית Microsoft Windows Server Virtualization Validation Program (SVVP)?. למידע נוסף אודות תוכנית זו ואודות ספקים משתתפים, בקר באתר האינטרנט הבא של Windows Server Marketplace?:
Server Virtualization Validation Program
http://windowsservercatalog.com/svvp.aspx?svvppage=svvp.htm
לקבלת מידע נוסף על מדיניות התמיכה של Microsoft בפתרונות SVVP, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציגו מתוך מאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
897615 מדיניות תמיכה בתוכנת Microsoft הפועלת על תוכנת וירטואליזצית חומרה שאינה של Microsoft

מידע נוסף

טכנולוגיות וירטואליזצית חומרה הן חדשות למדי עבור מרכזי נתונים מבוססי מחשב אישי. טכנולוגיות וירטואליזצית חומרה יכולות לספק יתרונות משמעותיים בהשוואה למימושים מקובלים מבוססי חומרה. עם זאת, תוכנה הפועלת בסביבת חומרה וירטואלית מושפעת ממגבלות פנימיות, במיוחד מגבלות הקשורות בביצועים. לכן, אנו ממליצים לעיין במידע הבא לפני שתחליט אם לממש טכנולוגיות וירטואליזצית חומרה במרכז הנתונים שלך:מידע זה שימושי גם כאשר אתה מתכנן מימוש של Microsoft Dynamics CRM 4.0. לדוגמה, ההחלטה לפרוס תפקידי שרת שונים של Microsoft Dynamics CRM 4.0 לסביבות וירטואליות או שאינן וירטואליות תלויה במידה רבה במימוש מרכז הנתונים, אסטרטגיות ניהול ומשאבים זמינים. תפקידי שרת Microsoft Dynamics CRM 4.0 אחדים מתאימים יותר מתפקידים אחרים להרצה בתוך סביבת Microsoft Virtual Server. התוצאות שלך תלויות בגורמים רבים כגון סביבת החומרה, דרישות הביצועים ועומסי העבודה הקיימים.

שיקולי ביצועים ויכולת שינוי גודל

כאשר אתה מתכנן לפרוס את Microsoft Dynamics CRM 4.0 בסביבה וירטואלית, יחולו אותם היבטי ביצועים ויכולת שינוי גודל המתוארים במדריך המימוש של Microsoft Dynamics CRM 4.0 כאשר כל מחשב וירטואלי מוגדר לגודל המתאים עבור Microsoft Dynamics CRM 4.0. עם זאת, קיימים מספר גורמים המשפיעים ישירות על הביצועים ועל יכולת שינוי הגודל של Microsoft Dynamics CRM 4.0 כאשר הוא פועל במחשב המריץ Virtual Server 2005.
  • לכל מחשב וירטואלי יכול להיות רק מעבד אחד. הדבר מגביל את כוח העיבוד של התקנת Microsoft Dynamics CRM 4.0 הווירטואלית. יש להגדיר את גודל השרת כך שמעבד יחיד יוכל לטפל בעומס הצפוי על השרת. בנוסף, מספר המחשבים הווירטואליים הפועלים בו זמנית במחשב המארח ישפיע על הביצועים הכוללים של המערכת.
  • Virtual Server 2005 אינו תומך במחשבים וירטואליים של 64 סיביות. לכן, מימושים וירטואליים של גירסת 32 סיביות של Microsoft Dynamics CRM 4.0 הם מוגבלים.
  • בעת קביעת גודל קיבולת הדיסק של המחשב הווירטואלי ודא שאתה מתייחס לזמן הדרוש לביצוע גיבוי מקוון מלא של נתוני Microsoft Dynamics CRM 4.0 על פני הרשת. כדאי לשקול להוסיף מתאם רשת וירטואלית ייעודי עבור גיבויי שרת Microsoft Dynamics CRM 4.0.
  • צור דיסקים וירטואליים נפרדים בגודל קבוע עבור מסדי נתונים וקובצי יומן של Microsoft Dynamics CRM 4.0, ואחסן את הדיסקים הווירטואליים בכוננים פיזיים נפרדים בשרת המארח.
  • לפני שאתה מעביר את המימוש לסביבת ייצור, הקפד לאמת את הביצועים של Microsoft Dynamics CRM 4.0 Server על ידי שימוש בערכת כלי הביצועים של Microsoft Dynamics CRM 4.0.
  • ודא שהשרת המריץ את Virtual Server 2005 מוגדר בגודל המתאים לטיפול במספר המחשבים הווירטואליים שבכוונתך לפרוס. על הערכה זו לכלול מעבד, זיכרון, מתאמי רשת ותצורת דיסק.
  • השתמש בפתרון דיסק קשיח המאפשר גישה מהירה. שקול להשתמש בדיסק קשיח SCSI, מערך יתיר של דיסקים עצמאיים (RAID), או storage area network (SAN)? לאחסון קובצי ?.vhd המשמשים את הנתונים של Microsoft Dynamics CRM 4.0.

מידע נוסף

לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספרי המאמרים שלהלן כדי להציגם מתוך מאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
320220 מדיניות תמיכה עבור Exchange Server 2003 הפועל על תוכנת וירטואליזצית חומרה
888794 שיקולים בעת אירוח בקר תחום של Active Directory בסביבות אירוח וירטואלי

מאפיינים

Article ID: 946600 - Last Review: יום שני 12 ספטמבר 2011 - Revision: 2.0
המידע במאמר זה חל על:
  • Microsoft Dynamics CRM 4.0
מילות מפתח 
kbmbscrmonline kbmbsperformance kbexpertiseinter kbhowto kbinfo kbmbsmigrate kbexpertisebeginner KB946600

ספק משוב

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com