Silverlight 1.0 güncelleştirmesinin açıklaması: 15 Ocak 2008

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 946609 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

GİRİŞ

Microsoft Silverlight 1.0 için bir güncelleştirme kullanılabilir. Bu yeni yapı (1.0.30109.0) bir önceki yapılar yükseltmedir.

Bu güncelleştirme, Windows Media sunucuları ile geliştirilmiş bütünleştirme içerir. Silverlight eklentisi şimdi doğru bilgileri Windows Media sunucuları senaryoları akış olarak kaydeder. Silverlight tarafından desteklenen günlük alanları Silverlight Yazılım Geliştirme Seti (SDK) belgelenmiştir.

En son Silverlight 1.0 sürümü hakkında sürüm notlarına aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=92598
Bu güncelleştirme Microsoft Update Web sitesinden edinilebilir. Bu güncelleştirmeyi yüklemek için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://Update.microsoft.com/microsoftupdate/v6/default.aspx
Bu güncelleştirmeyi, Microsoft Update, WSUS aracılığıyla da kullanılabilir. Silverlight 1.0 bir otomatik güncelleştirme düzeneği içerir. Bu düzenek WSUS paketinde varsayılan olarak kapalıdır. Gelecekteki güncelleştirmeler WSUS güncelleştirmeleri aracılığıyla sağlanacaktır.

Daha fazla bilgi

Microsoft Silverlight, gelecek nesil Microsoft teslim amaçlayan bir çapraz tarayıcı, multi-environment eklenti değil. yapılandırabileceği medya deneyimlerini ve zengin etkileşimli Web uygulamalarını.

Özellikler

Makale numarası: 946609 - Last Review: 28 Haziran 2013 Cuma - Gözden geçirme: 4.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Silverlight for Windows
  • Microsoft Silverlight for Macintosh
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional Edition
  • Windows Vista Home Basic
  • Windows Vista Home Premium
  • Microsoft Windows Server 2003, Standard x64 Edition
  • Microsoft Windows Server 2003 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbexpertisebeginner kbhowto kbinfo kbmt KB946609 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 946609

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com