Düzeltme: Web Kaydedici bir isteği eksik veya Visual Studio 2008 Team sistem sınama Edition'da kayıt Web sınamaları için bir Web Kaydedici kullanırken bazı parametreler eksik

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 946673 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Şu senaryoyu inceleyin. Microsoft Visual Studio 2008 Team sistem sınama Edition'da, Web sınamaları kaydetmek için bir Web kaydedicisini kullanın. Bir istek içerik türünü tanımlayın. Istek yeniden yönlendirdi. Bu senaryoda, aşağıdaki belirtilerden biriyle karşılaşabilirsiniz.
  • Web kayıt isteği eksik.
  • Web kayıt isteği geçirilen bazı parametreleri eksik. Bu, isteğin içerik türü, deftere naklet ise oluşur.

Neden

Bu sorun, Web Kaydedici bir içerik türü üstbilgisi içinde olmayan istekleri yoksayar nedeniyle oluşur. Bu nedenle, istekleri için sınama eklenmez.

Çözüm

Düzeltme bilgileri

Desteklenen bir düzeltme Microsoft'tan edinilebilir. Ancak, düzeltmenin yalnızca bu makalede anlatılan sorunu gidermesi amaçlanmıştır. Düzeltmeyi yalnızca bu sorunla karşılaşmış olan sistemlere uygulayın. Bu düzeltmeye ek sınama uygulanabilir. Bu nedenle, bu sorundan ciddi bir şekilde etkilenmiyorsanız, bu düzeltmeyi içeren bir sonraki Visual Studio 2008 hizmet paketini beklemenizi öneririz.

Bu sorunu hemen çözmek için, düzeltmeyi edinmek üzere Microsoft Müşteri Destek Hizmetleri'ne başvurun. Microsoft Müşteri Destek Hizmetleri'nin telefon numaralarının tam listesi ve destek ücretleriyle ilgili bilgi için, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Not Özel durumlarda, Microsoft Destek Uzmanı özel bir güncelleştirmenin sorununuzu çözümleyeceğini belirlerse, destek aramaları için normalde uygulanan ücretler iptal edilebilir. Ek destek sorularına ve söz konusu güncelleştirme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır.

ÖNKOŞULLAR

Bu düzeltmeyi uygulamak için Visual Studio 2008 yüklü olmalıdır.

Yeniden başlatma gereksinimi

Bu düzeltmeyi uyguladıktan sonra bilgisayarı yeniden başlatmanız gerekmez.

Düzeltme Değiştirme Bilgileri

Bu düzeltme önceden yayımlanmış bir düzeltmenin yerini almaz.

DOSYA BİLGİLERİ

Bu düzeltmenin İngilizce sürümü, aşağıdaki tabloda listelenen dosya özniteliklerine (veya daha yeni dosya özniteliklerine) sahiptir. Bu dosyaların tarihleri ve saatleri Koordinatlı Evrensel Saat'e (UTC) göre listelenir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde yerel saate dönüştürülür. UTC ve yerel saat arasındaki farkı bulmak için <a0></a0>, Denetim Masası'ndaki tarih ve saat öğesinde saat dilimi sekmesini kullanın.
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya AdıDosya SürümüDosya BoyutuTARİHSAATPlatform
Microsoft.VisualStudio.qualitytools.loadtestui.dll9.0.21022.611,708,03218 Mart 200812: 53X86
Microsoft.VisualStudio.qualitytools.recorderbar.dll9.0.21022.6115155218 Mart 200812: 53X86

Pratik Çözüm

Bu sorunları için <a0></a0>, Fiddler aracı sınamaları kaydetmek ve yakalanan verileri Visual Studio'nun Web sınamaları kaydetmek için kullanın. Daha sonra Web sınamaları, Visual Studio Team sistem 2008 sınama sürümü alın.

Fiddler aracını karşıdan yüklemek için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://www.fiddlertool.com/fiddler/

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

Bu düzeltme, ilk istek için yeniden yönlendirilen bir istek içerik türü ekleyerek bu sorunu giderir. Yazılım güncelleştirme terminolojisi hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
824684Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması

Özellikler

Makale numarası: 946673 - Last Review: 3 Haziran 2008 Salı - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Visual Studio 2008 Team Suite
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbexpertiseadvanced kbfix kbpubtypekc kbqfe kbhotfixserver KB946673 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:946673

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com