Spuštění sestavy v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 946753 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
omezené Microsoft Dynamics obsah je poskytován na webu veřejné Microsoft Knowledge Base. Dokončení obsahu a další zdroje na Microsoft Dynamics, navštivte:

Dynamics zákazníci
Microsoft Dynamics CustomerSource *
Dynamics Partners
Portálu PartnerSource Microsoft Dynamics

* vyžaduje zákazníci mají servisního plánu Microsoft Dynamics stejně jako Business Ready Enhancement plán nebo Software Assurance.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Sestavu nelze spustit v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0. Tento problém nastane v případě splnění následujících podmínek:
  • Microsoft Dynamics CRM 4.0 spustit na serveru se systémem Microsoft Windows Small Business Server 2003 R2 (Windows SBS).

    Poznámka: Windows SBS 2003 R2 obsahuje Microsoft SQL Server 2005 Workgroup Edition.
  • Pomocí Internet směřující Deployment (IFD) aplikace Microsoft Dynamics CRM 4.0.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože je vyžadován Microsoft Dynamics CRM Connector pro SQL Server Reporting Services spustit sestavu použijete IFD aplikace Microsoft Dynamics CRM 4.0. SQL Server 2005 Workgroup Edition nepodporuje rozšíření vlastní data. Microsoft Dynamics CRM Connector pro SQL Server Reporting Services tedy nefunguje proti SQL Server 2005 Workgroup Edition. Použití IFD aplikace Microsoft Dynamics CRM 4.0 nelze získat přístup do sestavy.

Řešení

Tento problém vyřešíte inovace SQL Server 2005 Workgroup Edition k vydání následující:
  • SQL Server 2005 Standard Edition
  • SQL Server 2005 Enterprise Edition

Další informace

Při použití místní intranet, můžete nakonfigurovat ověřování Kerberos a konfigurace důvěryhodnosti pro delegování. Microsoft Dynamics CRM Connector pro SQL Server Reporting Services není vyžadován při použití místní intranet.

Průvodce sestavou plánování nefunguje při použití SQL Server 2005 Workgroup Edition, protože SQL Server 2005 Workgroup Edition nepodporuje snímky.

Microsoft Dynamics CRM 4.0 SQL Server 2005 Workgroup Edition podporuje pouze při SQL Server 2005 Workgroup Edition se používá spolu s Windows SBS 2003 R2.

Další informace o scénářích instalační program Microsoft Dynamics CRM 4.0 IFD naleznete na následujícím webu:
http://download.microsoft.com/download/8/f/e/8fe2d0e8-62a5-4d7e-b041-5e49a7194ae2/Microsoft Dynamics CRM 4 IFD Setup Scenarios.docx

Vlastnosti

ID článku: 946753 - Poslední aktualizace: 8. září 2009 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Dynamics CRM 4.0
Klíčová slova: 
kbmt kbmbsreports kbexpertiseadvanced kbtshoot kbprb kbexpertisebeginner kbmbsmigrate kbexpertiseinter KB946753 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:946753

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com