Nie można przeciągnąć zgrupowanych kolekcji obiektów z jednego okna do innego okna programu Office dla komputerów Macintosh program

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 946970 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Rozważmy następujący scenariusz. W programie Microsoft PowerPoint dla komputerów Macintosh można zaznaczyć kilka obiektów. Jeden lub więcej obiektów jest obiekt filmowy. Następnie należy użyć Grupy polecenia do grupowania obiektów. Następnie należy utworzyć nową prezentację w nowym oknie. Następnie przełącz się do pierwszej prezentacji i Rozmieść okna, tak aby nakładają się systemu windows. Podczas próby Przeciągnij zgrupowane kolekcji obiektów z jednego okna w oknie nie można przeciągać kolekcji zgrupowanych obiektów do nowego okna. Ten problem występuje również w innych pakietu Microsoft Office dla komputerów Macintosh programów.

Obejście problemu

Aby obejść ten problem, należy przenieść obiekty filmu oddzielnie od innych obiektów. Można nadal pogrupować innych obiektów.

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft wymienionych w sekcji "Dotyczy".

Właściwości

Numer ID artykułu: 946970 - Ostatnia weryfikacja: 6 października 2011 - Weryfikacja: 3.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Office 2008 for Mac
  • Microsoft Office 2008 for Mac (Home and Student Edition)
  • Microsoft Office 2008 for Mac Special Media Edition
  • Microsoft Office Excel 2008 for Mac
  • Microsoft Office PowerPoint 2008 for Mac
  • Microsoft Office 2004 for Mac Student and Teacher Edition
  • Microsoft Office 2004 for Mac Professional Edition
  • Microsoft Office 2004 for Mac Standard Edition
  • Microsoft Excel 2004 for Mac
  • Microsoft PowerPoint 2004 for Mac
Słowa kluczowe: 
dftsdahomeportal kbdraw kbexpertisebeginner kbtshoot kbprb kbmt KB946970 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:946970

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com