הנחיות לתמיכה בהעברת נתונים של פרופילי משתמש נודדים ל- Windows Vista או ל- Windows Server 2008

תרגומי מאמרים תרגומי מאמרים
Article ID: 947025 - View products that this article applies to.
הרחב הכל | כווץ הכל

On This Page

מבוא

מאמר זה מתאר את הנחיות התמיכה להעברת נתונים של פרופילי משתמש נודדים ל- Windows Vista או ל- Windows Server 2008 בסביבת Active Directory ממערכות ההפעלה הבאות:
 • Microsoft Windows 2000
 • Windows XP
 • Windows Server 2003
מאמר זה מתאר גם שתי שיטות להעברת נתונים של פרופילי משתמש נודדים ל- Windows Vista או ל- Windows Server 2008.

מידע נוסף

באופן כללי, פרופילי משתמש שתיצור עבור משתמשים ב- Windows 2000, ב- Windows XP או ב- Windows Server 2003 ופרופילי משתמש שתיצור עבור משתמשים ב- Windows Vista או ב- Windows Server 2008 אינם תואמים זה לזה. הפרופילים אינם תואמים בשל ההבדל בתכנון של פרופיל המשתמש. עם זאת, באפשרותך להשתמש באותם נתונים הזמינים ב- Windows 2000, ב- Windows XP או ב- Windows Server 2003 גם בפרופיל משתמש נודד ב- Windows Vista או ב- Windows Server 2008.

מאמר זה מתאר שתי שיטות המאפשרות לך לשתף את הנתונים של פרופיל משתמש נודד של Windows XP או של Windows Server 2003 במערכת Windows Vista או במערכת Windows Server 2008. שיטות אלה מעבירות את נתוני פרופיל המשתמש הנודד לתבנית גירסה 2 החדשה של פרופיל המשתמש, לשימוש במחשבים שבהם פועלת מערכת Windows Vista או Windows Server 2008.

שיטה 1: השתמש בכלי להעברת מצב משתמש כדי להעביר את נתוני הפרופיל לתבנית החדשה (Windows Vista בלבד)

אנו ממליצים להשתמש בכלי להעברת מצב המשתמש (USMT) כדי להעביר את נתוני הפרופיל בתרחישים הבאים:
 • אינך משתמש בפרופילי משתמש נודדים או בניתוב מחדש של תיקיות.
 • ברצונך לאפשר העברה מלאה יותר של נתוני פרופיל משתמש ממערכות מבוססות Windows 2000 או ממערכות מבוססות Windows XP למערכות מבוססות Windows Vista,
הערה הכלי להעברת מצב המשתמש לא יפעל ב- Windows Server 2008.

הכלי להעברת מצב המשתמש ניתן להתאמה אישית במידה רבה, והוא כולל יכולות רבות לשליטה מפורטת מאוד על הנתונים המועברים לפרופילים החדשים. הכלי להעברת מצב המשתמש אינו מטפל רק בנתונים, אלא גם בהגדרות הרישום, בהגדרות יישומים וברוב ההגדרות וההעדפות של מערכת ההפעלה.

הכלי להעברת מצב המשתמש תומך כעת רק בהעברה של פרופילים על בסיס מחשב-למחשב. לכן, ל- USMT אין אפשרות לעדכן פרופילים המאוחסנים במיקום מרכזי. בנוסף, ניתן להפעיל את הכלי להעברת מצב המשתמש בתחנות עבודה של מחשב לקוח בלבד. לכן, לא ניתן להשתמש בכלי להעברת מצב המשתמש כאשר משתמשים מתחברים לחוות שרתי מסוף. כדי להעביר פרופילים נודדים באמצעות הכלי להעברת מצב המשתמש, בצע את הפעולות הבאות:
 1. תחילה, הפעל את הכלי בעותק המאוחסן באופן מקומי של הפרופיל.
 2. לאחר מכן, היכנס למחשב שמכיל את הפרופיל שהעברת כדי לעדכן את העותק המרכזי של הפרופיל עם הנתונים שהועברו.
לקבלת מידע נוסף אודות הכלי להעברת מצב המשתמש, בקר באתר האינטרנט הבא של Microsoft:?
http://technet2.microsoft.com/WindowsVista/en/library/91f62fc4-621f-4537-b311-1307df0105611033.mspx?mfr=true

שיטה 2: השתמש בתכונה 'ניתוב מחדש של תיקיות' כדי לשתף נתונים בין פרופילי משתמש מגירסה 1 ומגירסה 2

הערה שיטה זו מעבירה רק נתונים. היא לא מעבירה את הגדרות והעדפות שולחן העבודה, כגון הטפט, בשל ההבדלים במערכות ההפעלה.

כדי להשתמש בתכונה 'ניתוב מחדש של תיקיות' לשיתוף נתונים בין פרופילי משתמש מגירסה 1 ומגירסה 2, בצע את הפעולות הבאות:
 1. ודא כי הנתיב של פרופיל המשתמש הנודד עבור המשתמש מוגדר בכרטיסיה פרופיל בתיבת הדו-שיח מאפיינים של חשבון המשתמש. תיבת דו-שיח זו נמצאת ביישום ה- Snap-in משתמשים ומחשבים של Active Directory.

  הערה פרופילי המשתמש הנוצרים ב- Windows Vista או ב- Windows Server 2008 אינם תואמים לפרופילי המשתמש שנוצרו ב- Windows 2000, ב- Windows XP וב- Windows Server 2003. כאשר משתמש נכנס למחשב שבו פועלת מערכת Windows Vista או Windows Server 2008, נוצרת ספריית פרופיל חדשה בשם <Username>.V2. זוהי התיקיה שבה יישמר הפרופיל של Windows Vista או של Windows Server 2008. אם תיקיה זו לא קיימת או לא נוצרה, המשתמשים לא יוכלו לשמור פרופילים אלה במערכות מבוססות Windows Vista ובמערכות מבוססות Windows Server 2008.
 2. כדי להגדיר את מדיניות הניתוב מחדש של תיקיות במחשב מבוסס Windows XP או מבוסס Windows Server 2003, המהווה חלק מסביבת Active Directory, השתמש במסוף לניהול המדיניות הקבוצתית (GPMC) כדי ליצור או לערוך אובייקט מדיניות קבוצתית (GPO).
 3. קבע את תצורת אובייקט המדיניות הקבוצתית לניתוב מחדש של תיקיות שאותן ברצונך לשתף בין פרופילי משתמש למיקום משותף של ניתוב מחדש של תיקיה. עליך להשתמש במיקום משותף שונה מהמיקום המשותף של פרופיל המשתמש שלך.

  הערות
  • מדיניות הניתוב מחדש של תיקיות נמצאת בצומת User Configuration\ Windows Settings\Folder Redirection של אובייקט המדיניות הקבוצתית.
  • בצע ניתוב מחדש של התיקיות הדרושות עבור הסביבה שלך בלבד.
  • ודא שתיבת הסימון הענק למשתמש הרשאות בלעדיות ב- <שם תיקיית ניתוב מחדש> לא נבחרת בכרטיסיה הגדרות בתיבת הדו-שיח מאפיינים של התיקיה המנותבת מחדש. אם תיבת סימון זו נבחרת, לפרופילי המשתמש לא תהיה אפשרות לשתף את התיקיה המנותבת מחדש.
 4. שמור את השינויים שביצעת באובייקט המדיניות הקבוצתית.

  הערה Windows XP תומך בניתוב מחדש של תיקיות, אך לא כל התיקיות בפרופיל המשתמש יהיו זמינות לניתוב מחדש. כאשר תשתמש ב- GPMC כדי להגדיר ניתוב מחדש של תיקיה באובייקט מדיניות קבוצתית במחשב מבוסס Windows 2000, מבוסס Windows XP או מבוסס Windows Server 2003, הקובץ הבא יווצר בתוך התיקיה המתאימה של אובייקט המדיניות הקבוצתית בתוך SYSVOL:
  Fdeploy.ini
  שם הקובץ שלהלן המשמש כברירת מחדל נוצר עבור ניתוב התיקיה המחדש בעת שימוש ב- GPMC כדי לערוך את אובייקט המדיניות הקבוצתית מתוך Windows Vista או מתוך Windows Server 2008
  Fdeploy1.ini
  אם תפעיל תחילה ניתוב מחדש של תיקיה באובייקט המדיניות הקבוצתית באמצעות Windows Vista או Windows Server 2008, ולאחר מכן תנסה להשתמש בתכונת הניתוב מחדש של התיקיה ב- Windows 2000, ב- Windows XP או ב- Windows Server 2003, תכונת הניתוב מחדש של תיקיה לא תפעל. התכונה לא פועלת מאחר ש- Windows 2000,? Windows XP ו- Windows Server 2003 אינם מזהים את הקובץ Fdeploy1.inf. במקרה זה, תחילה עליך לערוך את אובייקט המדיניות הקבוצתית באמצעות גירסת Windows XP או גירסת Windows Server 2003 של GPMC לפני שתערוך אותו באמצעות Windows Vista או באמצעות Windows Server 2008.

  עם זאת, אם תבחר בתיבת הסימון החל מדיניות ניתוב מחדש גם על מערכות ההפעלה Windows 2000,? Windows 2000 server,? Windows XP ו- Windows Server 2003,? GPMC ייצור הן את הקובץ Fdeploy1.ini והן את הקובץ Fdeploy.ini עבור אובייקט המדיניות הקבוצתית. במקרה זה, אינך צריך לערוך תחילה את אובייקט המדיניות הקבוצתית באמצעות גירסת Windows XP או גירסת Windows Server 2003 של GPMC. אפשרות זו מיועדת לתיקיות הזמינות לניתוב מחדש רק בפרופילי משתמש מגירסה 1 ומגירסה 2. בנוסף, עליך לוודא שאובייקט המדיניות הקבוצתית מכיל הגדרות מדיניות לניתוב מחדש המוגדרות רק עבור התיקיות התואמות הן לגירסה 1 והן לגירסה 2 של פרופילי המשתמש.
 5. השתמש ב- GPMC במחשב מבוסס Windows Vista או במחשב מבוסס Windows Server 2008 המהווה חלק מסביבת Active Directory, וערוך את אובייקט המדיניות הקבוצתית שיצרת או ערכת בשלב 2.
 6. סקור את הגדרות הניתוב מחדש של התיקיה המוגדרות עבור התיקיות המנותבות מחדש באובייקט המדיניות הקבוצתית.

  הערות
  • הקפד ללחוץ כדי לבחור בתיבת הסימון החל מדיניות ניתוב מחדש גם על מערכות ההפעלה Windows 2000,? Windows 2000 server,? Windows XP ו- Windows Server 2003 בכרטיסיה הגדרות של תיבת הדו-שיח מאפיינים של כל תיקיה מנותבת מחדש.
  • ודא שתיבת הסימון הענק למשתמש הרשאות בלעדיות ב- <שם תיקיית ניתוב מחדש> לא נבחרת בכרטיסיה הגדרות בתיבת הדו-שיח מאפיינים של התיקיה המנותבת מחדש. אם תיבת סימון זו נבחרת, לפרופילי המשתמש לא תהיה אפשרות לשתף את נתוני התיקיה המנותבת מחדש.
 7. לאחר שתבצע שינויים בשלב 6, הנתונים של פרופיל המשתמש המקורי יופיעו בתוך התיקיה בפרופיל המשתמש החדש מגירסה 2.

  הערה אם ברצונך לנתב מחדש תיקיות הזמינות ב- Windows Vista או ב- Windows Server 2008 אך אינן זמינות ב- Windows 2000, ב- Windows XP או ב- Windows Server 2003, צור אובייקט מדיניות קבוצתית נוסף. לאחר מכן תוכל לערוך את אובייקט המדיניות הקבוצתית באמצעות גירסת Windows Vista או גירסת Windows Server 2008 של GPMC כדי לנתב מחדש את התיקיות הנוספות של גירסה 2 לפרופיל המשתמש של גירסה 1.
הערה GPMC אינו זמין ב- Windows Vista Service Pack 1. לכן, כדי לשנות אובייקטי מדיניות קבוצתית אם ברשותך מערכת מבוססת Windows Vista Service Pack 1 בסביבת Active Directory, ייתכן שיהיה עליך להשתמש בגירסה מעודכנת של GPMC. לחלופין, השתמש בגירסה מעודכנת של כלי עריכת אובייקטי מדיניות קבוצתית, הזמינים בערכת הכלי לניהול שרתים מרוחקים (RSAT) עבור Windows Vista.

מידע נוסף

לקבלת מידע נוסף אודות פרופילי משתמש מגירסה 2 ואודות ההבדל בין פרופילי משתמש מגירסה 1 לפרופילי משתמש מגירסה 2, בקר באתר האינטרנט הבא של Microsoft:?
http://www.microsoft.com/technet/windowsvista/library/fb3681b2-da39-4944-93ad-dd3b6e8ca4dc.mspx
לקבלת מידע נוסף אודות הפעולות המומלצות ושיטות העבודה המומלצות לניהול פרופילי משתמש נודדים, קרא את המסמך "Managing Roaming User Data Deployment Guide" (מדריך לניהול פריסת נתוני משתמש נודד). כדי להוריד מסמך זה, בקר באתר האינטרנט הבא של Microsoft:?
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=311f4be8-9983-4ab0-9685-f1bfec1e7d62&DisplayLang=en
לקבלת מידע נוסף אודות מסוף ניהול מדיניות קבוצתית, בקר באתר האינטרנט הבא של Microsoft:?
http://www.microsoft.com/windowsserver2003/gpmc/gpmcintro.mspx

מאפיינים

Article ID: 947025 - Last Review: יום רביעי 26 מרץ 2008 - Revision: 2.0
המידע במאמר זה חל על:
 • Windows Server 2008 Datacenter
 • Windows Server 2008 Enterprise
 • Windows Server 2008 Standard
 • Windows Vista Enterprise
 • Windows Vista Ultimate
 • Microsoft Windows Server 2003, Datacenter Edition (32-bit x86)
 • Microsoft Windows Server 2003, Enterprise Edition (32-bit x86)
 • Microsoft Windows Server 2003, Standard Edition (32-bit x86)
 • Microsoft Windows XP Professional
 • Microsoft Windows 2000 Datacenter Server
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server SP4
 • Microsoft Windows 2000 Service Pack 4
 • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
מילות מפתח 
kbexpertiseinter kbhowto kbinfo KB947025

ספק משוב

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com