Bilgi Tutarlılık denetleyicisi salt okunur etki alanı denetleyicisinin Windows Server 2008'de <a2>bağlantı</a2> nesnesini siler.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 947052 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Beta Bilgileri
Bu makalede, bir Microsoft ürününün beta sürümü anlatılmaktadır. Bu makaledeki bilgiler olduğu gibi sağlanmıştır ve önceden bildirilmeden değiştirilebilir.

Bu beta ürün için Microsoft resmi bir ürün desteği sağlamamaktadır. Beta sürümüne yönelik destek almak hakkında bilgi için beta ürün dosyalarının içerdiği belgelere bakın veya sürümü karşıdan yüklediğiniz Web konumunu denetleyin.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Windows Server 2008'de el ile bir bağlantı nesnesi için salt okunur etki alanı denetleyicisi (RODC) oluşturun. Size bu el ile bir bağlantı nesnesi için RODC çoğaltıldıktan sonra aşağıdaki belirtilerle karşılaşabilirsiniz:
  • Olay KIMLIĞI 1123, sistem günlüğüne kaydedilir.
  • Bilgi Tutarlılığı Denetleyicisi (KCC), bağlantı nesnesini siler.
  • Kalan nesneler yeniden oluşturulur.

Neden

Kaynak sunucu <a0>Bağlantı</a0> nesnesinin bir RODC Directory Server Aracısı'nı (DSA) ayırt edici adı olduğundan, bu sorun oluşur.

Çözüm

Kaynak sunucu <a0>Bağlantı</a0> nesnesinin bir RODC DSA ayırt edici adı olduğundan emin olun.

Özellikler

Makale numarası: 947052 - Last Review: 1 Şubat 2008 Cuma - Gözden geçirme: 1.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Windows Server 2008 Datacenter
  • Windows Server 2008 Enterprise
  • Windows Server 2008 Standard
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbexpertiseinter kbtshoot kbprb KB947052 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:947052

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com