Při provádění replikace mezi instancí Active Directory Lightweight Directory Services (AD LDS) v počítači se systémem Windows Server 2008 může selhat procesu replikace

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 947055 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Informace o beta verzi
Tento článek pojednává o beta verzi produktu společnosti Microsoft. Informace v tomto článku jsou poskytovány tak, jak jsou, a mohou se změnit bez předchozího upozornění.

Společnost Microsoft neposkytuje k této beta verzi produktu žádnou oficiální podporu. Informace o možnostech získání podpory k beta verzi naleznete v dokumentaci, která je součástí souborů beta verze produktu, nebo na webu, ze kterého jste tuto verzi stáhli.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Na počítači se systémem Windows Server 2008 provádět replikace mezi instancí Active Directory Lightweight Directory Services (AD LDS). Když toto provedete, může dojít k selhání procesu replikace.

Příčina

Tento problém může dojít, pokud změnit účty služby AD LDS instancí dvě nebo více současně ve stejném kontextu konfigurace. Tyto instance AD LDS může dojít k potížím při autorizaci vzájemně tyto instance AD LDS pro replikaci. K těmto problémům dochází, protože oprávnění nové účty služby nejsou správně nastaveny ve všech instancích AD LDS.

Například ve skupinovém rámečku účet služby A je spuštěna instance AD LDS 1 a AD LDS 2 je spuštěn pod účtem služby B. Pokud změníte účet služby AD LDS instance 1 z účtu služby A účet služby X, aktualizuje AD LDS instance 2 oprávnění pro účet služby X. Potom AD LDS instance 2 opravňuje AD LDS instance 1 při spuštění replikace. Však-li změnit účet služby AD LDS instance 2 z účtu služby B služby účtu Y před replikace spustí instance AD LDS 1 a AD LDS instance 2 nemůže ověřit jeden druhého. K tomuto chování dochází, protože oprávnění účtu služby X a Y účtu služby nejsou aktualizovány.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, neměňte účty služby AD LDS instancí dvě nebo více současně ve stejném kontextu konfigurace.

Vlastnosti

ID článku: 947055 - Poslední aktualizace: 8. února 2008 - Revize: 1.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Windows Server 2008 Datacenter
  • Windows Server 2008 Enterprise
  • Windows Server 2008 Standard
Klíčová slova: 
kbmt kbexpertiseinter kbtshoot kbprb KB947055 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:947055

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com