Düzeltme: Visual Studio 2008'de Dönüştürme Sihirbazı'nı kullanarak dönüştürdüğünüz zaman BIR Visual Studio 2005 sınama proje düzgün çalışmayabilir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 947171 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Visual Studio 2008'de Dönüştürme Sihirbazı'nı kullanarak bir Microsoft Visual Studio 2005 sınama proje dönüştürdüğünüzde, dönüştürme işlemi başarıyla tamamlandı. Ancak, proje düzgün çalışmayabilir. Ayrıca, aşağıdakine benzer bir hata iletisi alabilirsiniz:
UTA059: '<assembly>' DLL sınama Visual Studio 2005 kullanarak oluşturulan ve çalıştırılamaz.

Neden

Dönüştürme Sihirbazı, aşağıdaki dosya adı uzantıları olan dosyalar doğru yükseltemiyor, çünkü bu sorun oluşur:
  • .csproj
  • .vbproj
  • .vsmdi
  • .testrunconfig
Dönüştürme Sihirbazı tamamlandıktan sonra proje, yine de bu dosya adı uzantıları olan Visual Studio 2005 sürümü dosyaları gösterir.

Çözüm

Düzeltme bilgileri

Desteklenen bir düzeltme Microsoft'tan edinilebilir. Ancak, düzeltmenin yalnızca bu makalede anlatılan sorunu gidermesi amaçlanmıştır. Düzeltmeyi yalnızca bu sorunla karşılaşmış olan sistemlere uygulayın. Bu düzeltmeye ek sınama uygulanabilir. Bu nedenle, sorundan ciddi olarak etkilenmiyorsanız, bu düzeltmeyi içeren bir sonraki hizmet paketini beklemeniz önerilir.

Bu sorunu hemen çözmek için, düzeltmeyi edinmek üzere Microsoft Müşteri Destek Hizmetleri'ne başvurun. Microsoft Müşteri Destek Hizmetleri'nin telefon numaralarının tam listesi ve destek ücretleriyle ilgili bilgi için, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Not Özel durumlarda, Microsoft Destek Uzmanı özel bir güncelleştirmenin sorununuzu çözümleyeceğini belirlerse, destek aramaları için normalde uygulanan ücretler iptal edilebilir. Ek destek sorularına ve söz konusu güncelleştirme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır.

ÖNKOŞULLAR

Bu düzeltmeyi uygulamak için Visual Studio 2008 yüklü olmalıdır.

Yeniden başlatma gereksinimi

Bu düzeltmeyi uyguladıktan sonra bilgisayarı yeniden başlatmanız gerekmez.

DOSYA BİLGİLERİ

Bu düzeltmenin İngilizce sürümü, aşağıdaki tabloda listelenen dosya özniteliklerine (veya daha yeni dosya özniteliklerine) sahiptir. Bu dosyaların tarihleri ve saatleri Koordinatlı Evrensel Saat'e (UTC) göre listelenir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde yerel saate dönüştürülür. UTC ve yerel saat, kullanımı arasındaki farkı bulmak için saat dilimi sekmesinde tarih ve saat Denetim Masası'ndaki.
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya AdıDosya SürümüDosya BoyutuTARİHSAAT
Microsoft.VisualStudio.QualityTools.vsip.dll9.0.21022.55286,72029 Şub 19 200809: 03 am
Microsoft.VisualStudio.QualityTools.Tips.TuipPackage.dll9.0.21022.55356,35229 Şub-19 200809: 32'de

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0>, çözüm dosyaları el ile güncelleştirin. Bunu yapmak için <a0></a0>, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin ve sonra orada adımları izleyin:
http://forums.microsoft.com/MSDN/ShowPost.aspx?PostID=2534717&SiteID=1

Özellikler

Makale numarası: 947171 - Last Review: 31 Temmuz 2008 Perşembe - Gözden geçirme: 1.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Visual Studio 2008 Team Edition for Database Professionals
  • Microsoft Visual Studio 2008 Team Edition for Software Architects
  • Microsoft Visual Studio 2008 Team Edition for Software Developers
  • Microsoft Visual Studio 2008 Team Edition for Software Testers
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbhotfixserver kbqfe kbexpertiseadvanced KB947171 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:947171

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com