Komunikat o błędzie podczas korzystania z narzędzia Sysprep na komputerze z systemem Windows Vista: "Wystąpił błąd krytyczny podczas próby wykonania programu sysprep na komputerze"

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 947212 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Kiedy używać narzędzia przygotowywania systemu (Sysprep) na Komputer z systemem Vista systemu Windows może zostać wyświetlony następujący komunikat o błędzie komunikat o błędzie:

Wystąpił błąd krytyczny podczas próby Narzędzie Sysprep na komputerze.
Ponadto błąd komunikatu, który podobny do następującego jest rejestrowane w pliku Setuperr.log:

Data CzasSYSPRP błąd [0x0f0073] RunExternalDlls:Not z biblioteki DLL; albo komputer jest w nieprawidłowym stanie lub Firma Microsoft nie można zaktualizować stan zarejestrowane, dwRet = 31

Przyczyna

Ten komunikat o błędzie ma na celu zapobieganie wdrażania uszkodzony obraz. Po uruchomieniu narzędzia Sysprep, jego postęp jest śledzony przez każdy z etapów działania narzędzia Sysprep. Narzędzie Sysprep nie ma sposób przywracania ponownie, gdy występują błędy.

Rozwiązanie

Gdy wystąpi ten błąd, należy ponownie utworzyć obraz. Nie można rozwiązać problem z obrazem. Po uruchomieniu narzędzia Sysprep czyści plik %windir%\system32\sysprep\panther\setupact.log. Dlatego nie jest możliwe zobaczyć, co data i godzina ostatniego uruchomienia narzędzia Sysprep nie powiodło się. Aby zobaczyć, co nie powiodło się podczas ostatniego uruchomienia narzędzia Sysprep, musi mieć kopię pliku %windir%\system32\sysprep\panther\setupact.log, który istniał przed uruchomieniem narzędzia Sysprep.

Uwaga Przed utworzeniem nowego obrazu lub ponownie uruchomić narzędzie Sysprep możemy Zaleca się zapisywanie zawartości następujących folderów:
  • % WINDIR%\Panther
  • %Windir%\System32\Sysprep\Panther
Uwaga Upewnij się, że zapisywanie zawartości wszystkich podfolderów tych dwa foldery.

Właściwości

Numer ID artykułu: 947212 - Ostatnia weryfikacja: 25 czerwca 2011 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
Słowa kluczowe: 
kbtshoot kberrmsg kbExpertiseBeginner kbprb kbmt KB947212 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:947212

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com