Jak uživatel Zásady skupiny, který se má použít "zařízení: chování při instalaci ovladače nepodepsané" Zásady skupiny nastavení z počítače se systémem Windows Vista do klientského počítače

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 947250 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

ÚVOD

"Zařízení: chování při instalaci ovladače nepodepsané" Zásady skupiny nastavení se nezobrazí v uživatelském rozhraní (UI) místní Zásady skupiny Editor v počítači se systémem Windows Vista. Proto nelze použít Zásady skupiny, který má toto nastavení Zásady skupiny z počítače se systémem Windows Vista do počítače klienta, který je spuštěna starší verze operačního systému Microsoft.

Poznámka: V operačních systémech společnosti Microsoft, které jsou starší než systém Windows Vista "zařízení: chování při instalaci ovladače nepodepsané" Zásady skupiny nastavení existuje v následujícím umístění:
Místní počítač – zásady\Konfigurace Konfigurace počítače\Nastavení systému Windows\Nastavení zabezpečení\Místní zásady\Možnosti Options\Devices: Chování při instalaci nepodepsaného ovladače
Tento článek popisuje, jak uživatel Zásady skupiny, který se má použít "zařízení: chování při instalaci ovladače nepodepsané" Zásady skupiny nastavení z počítače se systémem Windows Vista do počítače klienta, který je spuštěna starší verze operačního systému Microsoft.

Další informace

Umožnit uživateli Zásady skupiny, který se má použít "zařízení: chování při instalaci ovladače nepodepsané" Zásady skupiny nastavení, upravte soubor Sceregvl.inf a poté znovu zaregistrujte soubor Scecli.dll. Chcete-li to provést, postupujte takto:
 1. Zálohujte soubor Sceregvl.inf do známého umístění.
 2. V programu Poznámkový blok otevřete soubor Sceregvl.inf.
 3. Následující text, který chcete přidat [Hodnoty registru rejstříku] oddíl:
  MACHINE\Software\Microsoft\Driver, Signing\Policy, 3, "zařízení: chování při instalaci ovladače nepodepsané", 3, 0| DriverSigning0 = "Tiše úspěšně", 1| "2| Zobrazit upozornění a povolit instalaci","Nepovolit instalaci"
 4. Uložte změny.
 5. Na příkazovém řádku zadejte následující příkaz:
  regsvr32 scecli.dll

Vlastnosti

ID článku: 947250 - Poslední aktualizace: 22. května 2011 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Windows Vista Business
 • Windows Vista Enterprise
 • Windows Vista Home Basic
 • Windows Vista Home Premium
 • Windows Vista Ultimate
 • Windows Vista Business 64-bit edition
 • Windows Vista Enterprise 64-bit edition
 • Windows Vista Home Basic 64-bit edition
 • Windows Vista Home Premium 64-bit edition
 • Windows Vista Ultimate 64-bit edition
Klíčová slova: 
kbexpertiseinter kbhowto kbinfo kbmt KB947250 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:947250

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com