Při pokusu o instalaci počítačů s procesorem 2007 Exchange Server Exchange Server 2007 Service Pack 1 nebo Microsoft Exchange Server 2007 s aktualizací SP2, instalace se nezdaří

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 947281 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při pokusu o instalaci do počítače se systémem 2007 Microsoft Exchange Server Microsoft Exchange Server 2007 Service Pack 1 (SP1) nebo Microsoft Exchange Server 2007 Service Pack 1 (SP2), instalace se nezdaří. Zobrazí se také následující chybová zpráva:
Instalace dříve nezdařila při provádění této akce "instalovat". Instalační program nemůže obnovení provedením akce "BuildtoBuildUpgrade"

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, spusťte znovu instalační program z příkazového řádku v režimu instalace a stejnými rolemi, které byly dříve instalace nainstalovat. Pokud instalujete byly předávací roli, kterou by pokračovat v instalaci pomocí tohoto příkazu je například:
Setup.com /m:install /r:ht
Poznámka instalační program má k dokončení instalace role, ve kterém nezdařilo před instalací další role.

Další informace

Instalační program během počáteční instalace umístí vodoznaky do registru. Proto instalační program obnoví z místa neúspěšné instalace.

Odkazy

Další informace o instalaci 2007 Exchange Server z příkazového řádku naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://technet.microsoft.com/en-us/library/aa997281(EXCHG.80).aspx

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Vlastnosti

ID článku: 947281 - Poslední aktualizace: 8. října 2009 - Revize: 2.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Exchange Server 2007 Service Pack 1
  • Microsoft Exchange Server 2007 Standard Edition
  • Microsoft Exchange Server 2007 Enterprise Edition
  • Microsoft Exchange Server 2007 Service Pack 2
Klíčová slova: 
kbmt kbtshoot kbexpertiseinter kbprb KB947281 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:947281

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com