Svazky jsou zašifrovány BitLocker není podporována v clusterovém prostředí v systému Windows Server 2008

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 947302 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Windows Server 2008 svazek je zašifrován pomocí BitLocker na disku sdíleného clusteru nelze přístup jiných počítačů v clusteru tento svazek.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože nástroj BitLocker používá klíče, které jsou zadány v počítači. Tyto klíče nelze replikovat v clusterovém prostředí. Libovolný uzel než na disku, který byl zašifrován proto nelze dešifrovat svazek.

Řešení

Nepoužívejte BitLocker k zašifrování svazky v clusterovém prostředí. Svazky jsou zašifrovány BitLocker nejsou podporovány jako sdílené disky v clusterovém prostředí.

Vlastnosti

ID článku: 947302 - Poslední aktualizace: 23. ledna 2008 - Revize: 1.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Windows Server 2008 Enterprise
  • Windows Server 2008 Standard
  • Windows Server 2008 Datacenter
Klíčová slova: 
kbmt kbtshoot kbexpertiseinter kbprb KB947302 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:947302

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com