BitLocker tarafından şifrelenen birimler Windows Server 2008 ve Windows Server 2008 R2 kümelenmiş bir ortamda desteklenmez

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 947302 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Bir birimin bir paylaşılan küme diski üzerinde BitLocker kullanılarak şifrelenmişse kümedeki diğer bilgisayarların Windows Server 2008 ve Windows Server 2008 R2'de, bu birimin erişemiyor.

Neden

BitLocker bilgisayarı tarafından belirtilen anahtarları kullandığından, bu sorun oluşur. Bu anahtarlar, kümelenmiş bir ortamda yinelenemez. Bu nedenle, şifrelenmiş disk dışındaki herhangi bir düğüm birimin şifresini çözemez.

Çözüm

Kümelenmiş bir ortamda birimleri şifrelemek için BitLocker'ı kullanmayın. Kümelenmiş bir ortamda Paylaşılan diskleri BitLocker tarafından şifrelenmiş birimleri desteklenmez.

Özellikler

Makale numarası: 947302 - Last Review: 3 Temmuz 2012 Salı - Gözden geçirme: 0.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Windows Server 2008 Enterprise
  • Windows Server 2008 Standard
  • Windows Server 2008 Datacenter
  • Windows Server 2008 R2 Enterprise
  • Windows Server 2008 R2 Standard
  • Windows Server 2008 R2 Datacenter
Anahtar Kelimeler: 
kbclustering kbtshoot kbexpertiseinter kbprb kbmt KB947302 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 947302

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com