Об'ємний варіант звичайної середовищі Windows Server 2008 та Windows Server 2008 R2 не підтримуються томів, які зашифровано за BitLocker

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 947302 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

ОЗНАКИ

В Windows Server 2008 та Windows Server 2008 R2 якщо Том зашифровано за допомогою BitLocker спільні кластера диска, інші комп'ютери в кластері немає доступу до цього тому.

ПРИЧИНА

Ця проблема виникає тому, що BitLocker використовує ключі, які вказані на комп'ютері. Ці ключі не може бути відтворена в Об'ємний варіант звичайної середовищі. Таким чином, будь-яким вузлом, відрізняється від того, на диску, яке було зашифровано не вдалося дешифрувати Том.

РОЗВ'ЯЗАНН

Не використовувати BitLocker для шифрування томів в Об'ємний варіант звичайної середовищі. Томи, які зашифровано за BitLocker не підтримуються як спільні диски в Об'ємний варіант звичайної середовищі.

Властивості

Номер статті: 947302 - Востаннє переглянуто: 3 липня 2012 р. - Редакція: 0.1
ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ДО:
  • Windows Server 2008 Enterprise
  • Windows Server 2008 Standard
  • Windows Server 2008 Datacenter
  • Windows Server 2008 R2 Enterprise
  • Windows Server 2008 R2 Standard
  • Windows Server 2008 R2 Datacenter
Ключові слова: 
kbclustering kbtshoot kbexpertiseinter kbprb kbmt KB947302 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 947302

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com