Po instalaci aktualizace Windows XP Service Pack 3 dochází ke změně funkčnosti některých aplikací jiných výrobců

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 947309 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

ÚVOD

Při instalaci aktualizace Windows XP Service Pack 3 (SP3) dochází k významným změnám celé řady souborů a procesů, jejichž cílem je vylepšit zabezpečení, spolehlivost a funkčnost systému Windows XP. Tyto změny však mohou ovlivnit některé aplikace jiných výrobců. Tento článek obsahuje seznam známých aplikací jiných výrobců, u kterých může po instalaci aktualizace Windows XP SP3 dojít ke změně funkčnosti. Tento seznam obsahuje pouze aplikace, u nichž byl nahlášen a testováním potvrzen problém, a nelze jej považovat za úplný. Chcete-li tento seznam zobrazit, přejděte k části Známé aplikace, u kterých po instalaci aktualizace Windows XP SP3 dochází ke ztrátě funkčnosti.

Pokud je v počítači nainstalována některá z aplikací, která je v tomto seznamu uvedena, doporučujeme obrátit se před instalací aktualizace Windows XP SP3 na výrobce aplikace a vyžádat si podrobnější informace. Pokud jste již nainstalovali aktualizaci Windows XP SP3, může vám dodavatel poskytnout aktualizaci nebo jiné řešení.

Poznámka: Některé aplikace jiných výrobců byly napsány specificky pro soubory a služby, které mohou být v budoucích verzích systému Windows změněny.

Další informace

Známé aplikace, u kterých po instalaci aktualizace Windows XP SP3 dochází ke ztrátě funkčnosti

V následující tabulce jsou uvedeny aplikace, u nichž lze po instalaci aktualizace Windows XP SP3 pozorovat určitou ztrátu funkčnosti, a také popis příznaků, které mohou nastat. Používáte-li některou z těchto aplikací, doporučujeme kontaktovat dodavatele aplikace pomocí odkazů uvedených v tabulce s cílem získat nejnovější verze nebo alternativní řešení.

Dojde-li ke ztrátě funkčnosti u aplikace, která v tomto seznamu není uvedena, přejděte k části Postup v případě, že aplikace jiného výrobce není v seznamu uvedena.

Pokud tyto aplikace nejsou v počítači nainstalovány a již jste u dodavatele ověřili, že používané aplikace jsou kompatibilní s touto aktualizací Service Pack, můžete stáhnout a nainstalovat aktualizaci Windows XP SP3. Další informace o získání aktualizace Windows XP SP3 naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
322389 Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows XP
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Aplikace Verze VýrobcePříznakWeb výrobce Odkaz na nejnovější verzi či řešení
ATI Catalyst – Unified Software Suite 8.2ATIPomocí softwaru ATI Catalyst nelze nadále otáčet plochu (obrazovku). http://ati.amd.com/support/drivers/xp/radeonx-xp.htmlAktualizovanou verzi ovladače naleznete na následujícím webu společnosti ATI:
http://ati.amd.com/support/driver.html
XPize 4.7 XPero Dojde ke ztrátě nastavení XPize a motivy jiných výrobců nadále nefungují správně.http://www.xpize.netInformace o podpoře od výrobce naleznete na následujícím webu společnosti XPero:
http://www.xpize.net/?page=support
Další informace o tomto problému naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
950258 Po instalaci aktualizace Windows XP Service Pack 3 nemusí některé programy motivů od jiných výrobců fungovat očekávaným způsobem (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)
Neat Receipts 3.0 NeatReceipts Aplikaci NeatReceipts 3.0 nelze nainstalovat do systému Windows XP SP3.http://www.neatreceipts.comAktualizovanou verzi tohoto softwaru naleznete na následujícím webu společnosti NeatReceipts:
http://neatreceipts.com/xpsp3

Postup v případě, že aplikace jiného výrobce není v seznamu uvedena

Pokud jste již nainstalovali aktualizaci Windows XP SP3 a dochází k potížím s funkčností u aplikace, která není v této tabulce uvedena, vyzkoušejte nejprve krok 1. Pokud tento krok nebude úspěšný, vyzkoušejte krok 2 nebo krok 3.

Poznámka: Pokud neznáte webovou adresu nebo kontaktní informace dodavatele, můžete k jejich vyhledání použít odkazy uvedené v části Odkazy.
  • Krok 1: Restartujte počítač a zjistěte, zda se tento problém vyřešil. Pokud ne, vyzkoušejte krok 2.
  • Krok 2: Na webu dodavatele aplikace vyhledejte veškeré dostupné aktualizace, které zajišťují kompatibilitu aplikace s aktualizací Windows XP SP3, nebo upgradované verze aplikace vydané po datu vydání aktualizace Windows XP SP3. Pokuste se problém vyřešit stažením a instalací veškerých aktualizací nebo upgradovaných verzí aplikace, jsou-li k dispozici. Pokud tímto postupem problém nevyřešíte nebo pokud na webu dodavatele nejsou k dispozici žádné aktualizace, vyzkoušejte krok 3.
  • Krok 3: Nahlaste svůj problém výrobci aplikace. Na webu výrobce můžete vyhledat odkaz na kontakt nebo použít odkazy uvedené v části Odkazy. Také si můžete vyžádat aktualizaci nebo novější verzi aplikace, pokud nejsou na webu výrobce k dispozici.

Odkazy

Informace o možnostech kontaktování konkrétního dodavatele softwaru naleznete v příslušném článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
65416 Seznam kontaktů dodavatelů hardwaru a softwaru, A – K (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

60781 Seznam kontaktů dodavatelů hardwaru a softwaru, L – P (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

60782 Seznam kontaktů dodavatelů hardwaru a softwaru, Q – Z (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Společnost Microsoft se vám snaží usnadnit získání technické podpory poskytnutím informací o kontaktech na jiné výrobce. Tyto kontaktní informace se mohou bez upozornění změnit. Společnost Microsoft neručí za správnost těchto informací o kontaktech.

Produkty jiných výrobců popisované v tomto článku vyrábějí společnosti, které jsou nezávislé na společnosti Microsoft. Společnost Microsoft neposkytuje žádnou záruku (implicitně předpokládanou ani jinou) týkající se výkonu a spolehlivosti těchto produktů.

Vlastnosti

ID článku: 947309 - Poslední aktualizace: 7. listopadu 2008 - Revize: 3.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows XP Service Pack 3
Klíčová slova: 
kbexpertisebeginner kbresolve kbinfo kbtshoot kbfix KB947309

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com