חלק מהתוכניות של צד שלישי מראות שינוי בפונקציונליות לאחר התקנת Windows XP Service Pack 3

תרגומי מאמרים תרגומי מאמרים
Article ID: 947309 - View products that this article applies to.
הרחב הכל | כווץ הכל

On This Page

מבוא

בעת התקנת Windows XP Service Pack 3 (SP3)?, מתבצעים שינויים משמעותיים בקבצים ובתהליכים רבים כדי לשפר את אבטחת המערכת, המהימנות והפונקציונליות של Windows XP. עם זאת, שינויים אלה יכולים להשפיע על תוכניות מסוימות של צד שלישי. מאמר זה מכיל רשימה של תוכניות צד שלישי מוכרות שעלולות להראות שינוי בפונקציונליות לאחר התקנת Windows XP SP3 רשימה זו כוללת רק תוכניות שנבדקו ודווחו, ואין להתייחס אליה כאל רשימה מלאה. כדי להציג את הרשימה, עבור לסעיף "תוכניות מוכרות הסובלות מאובדן פונקציונליות לאחר התקנת Windows XP SP3".

אם אחת מהתוכניות מפורטות אלה מותקנת במחשב שלך, מומלץ לפנות לספק התוכנה לקבלת מידע נוסף לפני שתתקין את Windows XP SP3. אם כבר התקנת את Windows XP SP3, ייתכן שהספק יוכל לתת לך עדכון או פתרון אחר.

הערה חלק מהתוכניות של צד שלישי כתובות באופן ספציפי עבור קבצים ושירותים שעשויים להשתנות בגירסאות עתידיות של Windows.

מידע נוסף

תוכניות מוכרות הסובלות מאובדן פונקציונליות לאחר התקנת Windows XP SP3

הטבלה הבאה מפרטת את התוכניות שידוע כי הן סובלות מאובדן פונקציונליות מסוים לאחר התקנת Windows XP SP3 ומתאר את התופעות שמתרחשות. אם תשתמש באחת מתוכניות אלה, אנו ממליצים לפנות לספק התוכנית לקבלת גירסאות עדכניות או דרכים לעקיפת הבעיה באמצעות הקישורים המופיעים בטבלה זו.

אם אתה סובל מאובדן פונקציונליות של תוכנית שאינה מופיעה ברשימה זו, עבור לסעיף "מה לעשות כאשר תוכנית צד שלישי שברשותך לא מופיעה ברשימה".

אם תוכניות אלה לא מותקנות במחשב שלך, ואם כבר פנית לספק צד שלישי כדי לוודא שהתוכניות תואמות לערכת ה- Service Pack, באפשרותך להוריד ולהתקין את Windows XP SP3. לקבלת מידע נוסף אודות הדרך להשגת Windows XP SP3, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר מתוך Microsoft Knowledge Base:
322389 כיצד להשיג את מהדורת ה-service pack העדכנית ביותר עבור Windows XP
כווץ את הטבלההרחב את הטבלה
תוכנית גירסה ספקמאפיין הבעיהאתר אינטרנט של הספק קישור לגירסה עדכנית או לדרך לעקיפת הבעיה
ATI Catalyst - Unified Software Suite 8.2ATIלא ניתן עוד לסובב את מסך שולחן העבודה באמצעות תוכנת ATI Catalyst. http://ati.amd.com/support/drivers/xp/radeonx-xp.htmlכדי להשיג גירסה עדכנית של מנהל ההתקן, בקר באתר הבא של ATI:
http://ati.amd.com/support/driver.html
XPize 4.7 XPero איבדת את ההגדרות של XPize, וערכות הנושא של צד שלישי אינן פועלות עוד כראוי.http://www.xpize.comכדי להשיג את פרטי התמיכה מהספק, בקר באתר האינטרנט הבא של XPero:
http://www.xpize.net/?page=support
לקבלת מידע נוסף בנושא זה, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציגו מתוך מאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
950258 תוכניות ערכת נושא של צד שלישי עלולות שלא לפעול כצפוי לאחר התקנת Windows XP Service Pack 3 (ייתכן שקישור זה מפנה לתוכן שחלק ממנו או כולו מופיע באנגלית)
Neat Receipts 3.0 NeatReceipts באפשרותך להתקין את NeatReceipts 3.0 ב- Windows XP SP3.http://www.neatreceipts.comכדי להשיג גירסה עדכנית של התוכנה, בקר באתר הבא של NeatReceipts:
http://neatreceipts.com/xpsp3

מה לעשות כאשר תוכנית צד שלישי שברשותך לא מופיעה ברשימה

אם כבר התקנת את Windows XP SP3 ואתה סובל מבעיות פונקציונליות בתוכנית שלא מופיעה בטבלה, נסה תחילה את שלב 1. אם שלב 1 לא פועל, נסה את שלב 2 או 3.

הערה אם אינך מכיר את אתר האינטרנט של הספק או שפרטי יצירת הקשר עימו אינם ידועים לך, באפשרותך להשתמש בקישורים המפורטים בסעיף "הפניות", כדי לאתר פרטים אלה.
  • שלב 1: הפעל מחדש את המחשב כדי לראות אם פעולה זו פותרת את הבעיה. אם לא, עבור לשלב 2.
  • שלב 2: בדוק את אתר האינטרנט של ספק התוכנית לקבלת עדכונים זמינים שיהפכו את התוכנית לתואמת ל- Windows XP SP3, או לקבלת גירסאות משודרגות של תוכניות שפורסמו לאחר תאריך הפרסום של Windows XP SP3. אם אפשרות זו זמינה, הורד והתקן את כל העדכונים או הגירסאות המשודרגות של התוכנית כדי לנסות לפתור את הבעיה. אם פעולה זו לא פתרה את הבעיה, או אם אין עדכונים זמינים באתר האינטרנט של הספק, נסה את שלב 3.
  • שלב 3: דווח על בעיה זו לספק התוכנית. באפשרותך לאתר קישור ליצירת קשר באתר האינטרנט של הספק או להשתמש בקישורים המסופרים בסעיף "הפניות". בנוסף, באפשרותך לבקש מהספק עדכון לתוכנית או גירסה מעודכנת יותר של התוכנית אם לא קיימת גירסה זמינה באתר האינטרנט של הספק.

מידע נוסף

לקבלת מידע אודות האופן שבו תוכל ליצור קשר עם ספק תוכנה מסוים, לחץ על מספר המאמר המתאים ברשימה הבאה כדי להציגו במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
65416 פרטי קשר של ספקי חומרה ותוכנה, A-K (ייתכן שקישור זה מפנה לתוכן שחלק ממנו או כולו מופיע באנגלית)

60781 פרטי קשר של ספקי חומרה ותוכנה, L-P (ייתכן שקישור זה מפנה לתוכן שחלק ממנו או כולו מופיע באנגלית)

60782 פרטי קשר של ספקי חומרה ותוכנה, Q-Z (ייתכן שקישור זה מפנה לתוכן שחלק ממנו או כולו מופיע באנגלית)

Microsoft מספקת פרטי קשר של ספק חיצוני כדי לסייע לך באיתור תמיכה טכנית. פרטי הקשר הללו עשויים להשתנות ללא התראה. Microsoft אינה ערבה לדיוקם של פרטי הקשר של הספק האמור.

מוצרי ספקים חיצוניים הנזכרים במאמר זה מיוצרים על-ידי חברות שאינן תלויות ב-Microsoft.? חברת Microsoft אינה מעניקה אחריות, בין במפורש ובין במשתמע, לביצועיהם או לאמינותם של מוצרים אלה.

מאפיינים

Article ID: 947309 - Last Review: יום שני 10 נובמבר 2008 - Revision: 3.2
המידע במאמר זה חל על:
  • Microsoft Windows XP Service Pack 3
מילות מפתח 
kbexpertisebeginner kbresolve kbinfo kbtshoot kbfix KB947309

ספק משוב

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com