Отримання запиту про активацію ОС Windows Vista після інсталяції пакета оновлень для цієї системи

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 947519 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Термін підтримки для ОС Windows Vista з пакетом оновлень 1 (SP1) закінчується 12 липня 2011 року. Щоб і надалі отримувати оновлення системи безпеки для ОС Windows, переконайтеся, що на комп’ютері інстальовано ОС Windows Vista з пакетом оновлень 2 (SP2). Щоб отримати додаткові відомості, перейдіть на цю веб-сторінку Microsoft: Завершується підтримка деяких версій Windows.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

ОЗНАКИ

Після інсталяції пакета оновлень для ОС Windows Vista може з’явитися запит на активацію копії системи. Такий запит може з’явитися, навіть якщо раніше комп’ютер було визначено як "Автентичний і активований". Крім цього, у діалоговому вікні Властивості системи Vista може відображатися повідомлення про те, що копію ОС Windows Vista не активовано.

ПРИЧИНА

Причина 1: виявлено зміни в устаткуванні або у драйверах пристроїв

Процес перевірки автентичності Windows вимагає повторно активувати комп’ютер, якщо змінено певне устаткування або деякі драйвери пристроїв. Пакети оновлень ОС Windows Vista можуть оновити деякі інстальовані драйвери пристроїв. Таким чином, вам може бути запропоновано знову активувати ОС Windows Vista.

Причина 2: копію ОС Windows Vista, інстальовану на комп’ютер, не було активовано

До інсталяції пакета оновлень, можливо, на комп’ютер інстальовано експлойт активації. Можливо, експлойт активації створено, щоб обійти процес активації ОС Windows Vista. Цей вид експлойта може спричинити надзвичайно серйозні зміни у важливих системних компонентах ОС Windows Vista та вплинути на стабільність системи. Пакети оновлень усувають експлойти, створені для обходу процесу активації. Пакети оновлень містять також оновлення, які шукають і вимикають ці експлойти.

Примітка. Щоб отримати додаткові відомості про те, як визначити, чи копія ОС Windows Vista автентична, відвідайте цю веб-сторінку Microsoft:
http://www.microsoft.com/genuine/validate/?displaylang=uk&sGuid=1f58c90b-8819-423e-a380-9080d4fc3ce8

РОЗВ'ЯЗАНН

Щоб виправити цю неполадку, використайте один із цих способів.

Усунення причини 1

Повторна активація копії ОС Windows Vista. Для отримання додаткових відомостей про активацію ОС Windows Vista клацніть цей номер статті, щоб переглянути її в базі знань Microsoft:
940315 Активація ОС Windows Vista

Усунення причини 2

Після інсталяції пакета оновлень на комп’ютер під керуванням ОС Vista, на якому інстальовано цей вид експлойта, процес активації системи активується повторно. Може з’явитися запит на активацію ОС Vista та надання поточного й дійсного ліцензійного ключа для цієї ОС.

Властивості

Номер статті: 947519 - Востаннє переглянуто: 27 вересня 2011 р. - Редакція: 2.0
ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ДО:
  • Пакет оновлень 2 для ОС Windows Vista
  • Пакет оновлень 1 для ОС Windows Vista
  • Windows Vista Ultimate
  • Windows Vista Enterprise
  • Windows Vista Business
  • Windows Vista Home Premium
  • Windows Vista Home Basic
  • Windows Vista Starter
Ключові слова: 
kbexpertisebeginner kbtshoot kbprb KB947519

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com