Canlı toplantı 2007 toplantısı eklentiyi yükledikten sonra Outlook'ta bir bağlantıyı tıklattığınızda hata iletisi: "Bu işlemi olan tamamı iptal edildi Due to kısıtlamaları, efekt Bu bilgisayarda"

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 947610 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Canlı toplantı 2007 toplantısı Eklenti yüklendikten sonra Outlook'ta bir bağlantıyı tıklattığınızda, aşağıdakine benzer bir hata iletisi alabilirsiniz:
Bu işlem için bu bilgisayarda yürürlükte olan kısıtlamalar nedeniyle Cancelled

Neden

Yetersiz izinlere göre ağ yöneticisi tarafından bilgisayarın yönetici bir kullanıcıya verilen veya şirket tarafından ortam yönetir, bu sorun oluşur.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, bilgisayar yöneticisi, ağ yöneticiniz veya ortamı yöneten bir şirket başvurun.

Daha fazla bilgi

Bu sorunu gidermek için uygun sorun giderme makaleleri bulmak ve bunları için bilgisayar yöneticisi iletmek daha fazla bilgi için ağ yöneticinize veya şirket, ortam yönetir. Uygun sorun giderme makaleleri bulmak için <a0></a0>, Microsoft Knowledge Base makale 310049, tür Arama kutusuna "Belirtiler" bölümünde açıklanan hata iletisini açın ve sonra Ara ' yı tıklatın.Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
310049Outlook'ta bir köprüyü tıklattığınızda bir hata iletisi alıyorsunuz
Not Bu soruna yönelik çözüm, hangi programın yükseltilmiş izinlerinin olması gerekir bağlı olarak değişebilir.

Özellikler

Makale numarası: 947610 - Last Review: 4 Şubat 2008 Pazartesi - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Office Live Meeting 2007
  • Microsoft Office Live Meeting 2005
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbexpertiseinter kbtshoot kbprb KB947610 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:947610

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com