Byla odebrána podpora paralelní SCSI v Windows Server 2008 Failover clusterů

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 947710 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Úvod

Podporu paralelní SCSI jako typ sdílené sběrnice odebrána Windows Server 2008 Failover clusterů. Další vývojem paralelní SCSI je SAS (sériový připojená SCSI). Jako řešení jednoduché a nízké náklady clusteru je SAS nahrazení paralelní SCSI. Většina dodavatelů mít řešení založené na SAS clusteru, které jsou k dispozici ještě dnes.

Další informace

Trend v průmyslu úložiště je fáze mimo existující paralelní zařízení SCSI a nahradit je novější SAS řešení. Odhaduje se, že podle roku 2010 zařízení SCSI bude již dodáno. Proto paralelní technologie SCSI nebude kolem pro životnost Windows Server 2008.

Paralelní SCSI má mnoho omezení provést menší než optimální jako sdílené sběrnici. Například jsou běžné problémy s ukončení, délku kabelu a jednotky převzetí služeb při selhání. Navíc paralelní SCSI nepodporuje rezervace trvalé SPC 3 (PRs). PRs SPC 3 jsou požadavku úložiště řešení Windows Server 2008. SAS doručí nadřízeného I/O výkonu a kompatibility srovnatelné cena. Úložiště dodavatelů využívají všechny budoucí investice v paralelní SCSI a dodavatelů úložiště přesouváte SAS technologií jako náhrada pro paralelní SCSI.

Windows Server 2008 Failover clustery podporují následující typy připojení úložiště:
  • SAS
  • iSCSI
  • Fibre Channel

Efekty virtualizace

Konfigurace virtuálních počítačů ovlivní také odmítání příznaku paralelní podporu SCSI v systému Windows Server 2008. Paralelní úložiště SCSI již není k dispozici použitého virtuální prostředí pro vytváření clusterů převzetí služeb při selhání. Při konfiguraci selhání clusteru systému Windows Server 2008 v prostředí virtuální možnost pouze pro úložiště je řešení iSCSI.

Důležité: Společnost Microsoft podporuje převzetí služeb při selhání Clusterové řešení pouze v případě, že jsou hardwarové součásti označené jako „ certifikovaný pro Windows Server 2008. „ Kromě toho dokončení konfigurace (dokončení konfigurace zahrnuje servery, síť a úložiště.) musí projít všechny testy ověřit Průvodce konfigurací. Tento průvodce je součástí modulu snap-in Správa Failover Cluster.

Vlastnosti

ID článku: 947710 - Poslední aktualizace: 13. února 2008 - Revize: 1.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Windows Server 2008 Enterprise
  • Windows Server 2008 Datacenter
  • Windows Server 2008 Standard
Klíčová slova: 
kbmt kbpubtypekc kbinfo kbexpertiseadvanced kbhowto KB947710 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:947710

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com