Chování brány Terminálové služby NPS zásady v systému Windows Server 2008

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 947716 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Úvod

Tento článek popisuje chování brány terminálového serveru (TS) pro zásady Server NPS (Network zásad) v systému Windows Server 2008.

Další informace

Pomocí modulu snap-in TS Gateway Microsoft Management Console (MMC) můžete konfigurovat zásady NPS brány Terminálové služby. Brány Terminálové služby používá místní server NPS k uložení přidružené Terminal Services připojení zásady ověření (TS CAP) jako síťové zásady. (NPS je nainstalována ve stejném počítači jako Brána TS.) Zásady sítě je vytvořena z Brána TS uživatelského rozhraní (UI), je zásada uložena v úložišti NPS back-end (Ias.xml).

NPS server také udržuje mezipaměť uložené zásady. Ačkoli Brána TS aktualizace změn provedených v úložišti NPS back-end, mezipaměť zásad NPS není aktualizován. Pokud provedeny změny v zásadě pomocí NPS UI přepíše NPS UI pomocí obsah mezipaměti úložiště back-end. Toto chování může dojít ke ztrátě změny zásad provedené pomocí MMC Brána TS snap-in.

Brány Terminálové služby je služba role v roli serveru Terminálové služby systému Windows Server 2008. Role umožňuje oprávněným uživatelům vzdálené připojení k prostředkům v interní podnikové síti nebo v soukromé síti z libovolného zařízení připojených k Internetu. Síťové prostředky může být Terminálové servery, spuštěné programy Vzdálená aplikace RemoteApp Terminálové servery nebo počítače, které mají povoleno vzdálené plochy.

Vlastnosti

ID článku: 947716 - Poslední aktualizace: 27. února 2008 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Windows Server 2008 Enterprise
  • Windows Server 2008 Datacenter
  • Windows Server 2008 Standard
Klíčová slova: 
kbmt kbpubtypekc kbinfo kbhowto KB947716 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:947716

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com