Nasıl yapılır: Windows Server 2003 tabanlı bir bilgisayarda Dağıtılmış dosya sistemi (DFS) kök /insite seçeneğini ayarlama

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 947724 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Giriş

Bilgisayarınızda birden çok site Active Directory dizin hizmetindeki ve kullandığınız etki alanı tabanlı dağıtılmış dosya sistemi (DFS) ad alanı. Sonra / insite seçeneği Windows Server 2003 tabanlı bir bilgisayarda DFS kökünde istemcilerinin başvurularına DFS ad alanı belirli bir Active Directory siteleri alma bağlanamayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi

Etki alanı tabanlı DFS ad alanları, birden çok kök hedefi olabilir. (Kök hedefleri olarak da bilinen kök yinelemeler var.) Bir site, etki alanı tabanlı belirli bir DFS ad için kök hedef sahipse ve, / insite seçeneği kökte ayarlandı, istemciler, ad alanı için tüm başvuruları almazsınız. Istemciler için ayarladığınız kökleri başvurularına alırsınız / insite seçeneği veya aynı site için istemci içerir. Bu işlemi, istemci bilgisayarın hizmet etki alanı denetleyicisi tarafından yapılır.

Tüm istemcilerin, bir kök erişebildiğinizi güvence altına almak için <a0></a0>, her Active Directory sitesi, kök hedefi olduğundan emin olun / insite seçeneği. Bu işlemi yapamazsınız, etkinleştirme dikkate / insite bağlantılarda kökündeki kendisi yerine kökün altındaki bir seçeneği.

Bu sorun Microsoft Windows 2000 Server sürümü ve Windows Server 2003'ün yayımlanmasından arasında DFS tasarım değişikliği yansıtır.

Özellikler

Makale numarası: 947724 - Last Review: 14 Şubat 2008 Perşembe - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows Server 2003 Datacenter Edition
  • Microsoft Windows Server 2003 Enterprise Edition
  • Microsoft Windows Server 2003 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbhowto kbexpertiseinter kbinfo KB947724 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:947724

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com