Düzeltme: e-posta iletileri Microsoft Dynamics CRM 4.0 tamamlandı olarak ayarlamak için <a0>SetStateEmailRequest</a0> nesnesinin yanıt iletilerini kullandığınızda hata iletisi: "CRM özel durum: ileti: Belirtilen gönderenin türü desteklenmiyor"

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 947860 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Şu senaryoyu inceleyin. Microsoft Dynamics CRM 4. 0 ', program aracılığıyla gelen e-posta iletileri ve giden e-posta iletileri oluşturun. Daha sonra gelen e-posta iletileri için yanıt iletilerini SetStateEmailRequest nesnesinin ve giden e-posta iletileri için tamamlanan kullanın. Bu senaryoda, aşağıdaki hata iletisini alırsınız:
CRM özel durumu: İleti: Belirtilen gönderenin türü desteklenmiyor., ErrorCode: ınnerexception öğesine olan-2147220989: System.ArgumentException: Belirtilen gönderenin türü desteklenmiyor.

Neden

E-posta iletilerini değiştirilemez, çünkü bu sorun oluşur. Ayrıca, farklı bir kullanıcı, başka bir kişi veya farklı bir müşteri adayı e-posta iletileri gönderilemez. E-posta iletisinin Kimden alanındaki değer, sistem kullanıcı veya bir sıra değilse, bu sorun oluşur.

Çözüm

Bu sorun, Microsoft Dynamics CRM 4.0 için en son toplu güncelleştirme toplamasına giderilmiştir. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
949256Microsoft Dynamics CRM 4.0 güncelleştirmelerini ve düzeltmeleri

Daha fazla bilgi

Yazılım güncelleştirme terminolojisi hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
824684Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması
887283Microsoft Business Solutions CRM yazılım düzeltmesi ve güncelleştirme paketi adlandırma standartları

Özellikler

Makale numarası: 947860 - Last Review: 12 Şubat 2009 Perşembe - Gözden geçirme: 3.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Dynamics CRM 4.0
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbautohotfix kbmbsemail kbmbscustomization kberrmsg kbhotfixserver kbqfe kbmbsmigrate KB947860 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:947860

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com