Microsoft Dynamics CRM 4. 0'daki kullanıcı değiştirdikten sonra özgün kullanıcı tarafından yine de yeni bir izleme faaliyetinin aittir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 948008 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Dynamics CRM'de aşağıdaki senaryoyu düşünün 4.0. Firma formunda, yeni bir izleme etkinliği, Form Yardımcısı ' oluşturmayı deneyin. Form Yardımcısı'nı içinde kullanıcı için atama alanında başka bir kullanıcı için değiştirmiş olursunuz. Sonra Kaydet ve Aç'ı tıklatın. Bu senaryoda, yeni takip faaliyeti için atama alanında olan özgün kullanıcı tarafından yine de aittir.

Bu sorun, herhangi bir alana form seçili faaliyetin varlık kaynak varlık arasında eşleşen Yardımcısı değiştirirseniz da oluşur. Örneğin, izleme faaliyetinin <a1>Telefon numarası</a1> alanını değiştirirseniz, ayrıca bu sorun oluşur. Telefon numarası alanı hesabının formundaki Ana telefon alan eşleştirilir. Bu durumda, kaynak varlık üzerinde bulunan değer takip faaliyeti belirttiğiniz değerin üzerine yazar.

Çözüm

Bu sorun, Microsoft Dynamics CRM 4.0 için en son toplu güncelleştirme toplamasına giderilmiştir. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
949256Microsoft Dynamics CRM 4.0 güncelleştirmelerini ve düzeltmeleri

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

Yazılım güncelleştirme terminolojisi hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleleri görüntülemek üzere aşağıdaki makale numaralarını tıklatın:
824684Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması
887283Microsoft Business Solutions CRM yazılım düzeltmesi ve güncelleştirme paketi adlandırma standartları

Özellikler

Makale numarası: 948008 - Last Review: 12 Şubat 2009 Perşembe - Gözden geçirme: 3.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Dynamics CRM 4.0
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbautohotfix kbhotfixserver kbqfe kbmbsmigrate KB948008 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:948008

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com