Při pokusu o přístup k prostředku Místní připojení VPN prostřednictvím budete vždy vyzváni pro ověřování v systému Windows Vista

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 948067 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Jste připojeni k vzdálené síti přes připojení virtuální privátní sítě (VPN) ze systému Windows Vista. Však při každém pokusu o přístup k místním prostředku jiného počítače se zobrazí výzva pro ověřování. Očekáváte, že bude použita uložená pověření pro zdroj, který se pokoušíte získat přístup pro místní přístup.

Příčina

K tomuto problému dochází z důvodu změny návrhu v systému Windows Vista. Správce pověření v systému Windows Vista představuje pověření vzdáleného přístupu pro ověřování místních zdrojů. Tato pověření nejsou přijaty a výzva pro ověřování.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, musíte použít úplný Domain název (FQDN) místní prostředku k němu přístup. Následující příklad ukazuje ukázkový scénář.

Příklad
Název NetBIOS: Resource_Computer
Název domény: Our_Domain
Název kořenové domény: místní

V tomto scénáři musíte použít následující FQDN přístup Resource_Computer:
\\Resource_Computer.Our_Domain.Local

Vlastnosti

ID článku: 948067 - Poslední aktualizace: 20. února 2008 - Revize: 1.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Windows Vista Enterprise
  • Windows Vista Business
  • Windows Vista Business 64-bit edition
  • Windows Vista Business N
  • Windows Vista Business N 64-bit Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbexpertiseinter kbprb kbtshoot kbconnection kbauthentication kbresource KB948067 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:948067

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com