Klawiatura USB nie działa po ponownym uruchomieniu komputera z systemem Windows XP z płyty głównej 680i NVIDIA zainstalowane

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 948101 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

Rozważmy następujący scenariusz:
  • W przypadku korzystania z komputera z systemem Windows XP z Zainstalowane płyty głównej 680i NVIDIA.
  • Podłączyć klawiaturę do portu USB NVIDIA 680i płyty głównej.
  • Uruchom ponownie komputer.
W tym scenariuszu klawiatury USB nie działa. Ponadto, żółty wykrzyknik (!) może pojawić się obok klawiatury w urządzeniu Menedżer. Jeśli odłączyć, a następnie ponownie podłączyć klawiaturę, podczas, gdy system Windows XP jest uruchomiony, klawiatury zaczyna działać. Jednak ten problem wystąpi ponownie po Uruchom ponownie komputer.

Rozwiązanie

Informacje o poprawce

Obsługiwana poprawka jest dostępna w firmie Microsoft. Jednak ta poprawka jest przeznaczona do usunięcia tylko problemu opisanego w tym artykule. Tylko do systemów, w których występuje ten problem, należy zastosować tę poprawkę. Ta poprawka może być dodatkowo testowana. Jeśli dany system nie jest poważnie narażony na ten problem, firma Microsoft zaleca, aby poczekać na następną aktualizację oprogramowania zawierającą tę poprawkę.

Jeśli poprawka jest dostępna do pobrania, jest sekcja "Poprawka dostępna do pobrania" na początku tego artykułu z bazy wiedzy Knowledge Base. Ta sekcja nie jest wyświetlany, skontaktuj się z działem pomocy technicznej firmy Microsoft w celu uzyskania poprawki.

Uwaga Wystąpienia dodatkowych błędów lub konieczności rozwiązania problemu, należy utworzyć osobne zlecenie usługi. Zwykłe technicznej będą pobierane dodatkowych pytań i problemów, które nie kwalifikują się do tej poprawki. Aby uzyskać pełną listę numerów telefonów pomocy technicznej firmy Microsoft lub utworzyć osobne zlecenie usługi odwiedź następującą witrynę firmy Microsoft w sieci Web:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Uwaga "Poprawka dostępna do pobrania" zawiera listę języków, dla których poprawka jest dostępna. Jeśli język nie jest widoczny, jest to, ponieważ poprawka nie jest dostępna dla danego języka.

Wymagania wstępne

Aby zastosować tę poprawkę, musi mieć dodatek Service Pack 2 dla systemu Windows XP Zainstalowano (SP2).
322389 bazy wiedzy Jak uzyskać najnowszy dodatek service pack dla systemu Windows XP

Wymaganie dotyczące ponownego uruchomienia

Po zastosowaniu tej poprawki należy ponownie uruchomić komputer.

Informacje o zastępowaniu poprawek

Ta poprawka nie zastępuje żadnych innych poprawek.

Informacje o pliku

Wersja anglojęzyczna tej poprawki ma plik atrybuty (lub nowsze) wymienione w poniższej tabeli. Daty i godziny odpowiadające tym plikom są wyświetlane w formacie uniwersalnego czasu (UTC). Podczas przeglądania informacji o pliku są konwertowane na czas lokalny. Aby ró?nic? mi?dzy czasem UTC i czasem lokalnym, należy użyć Czas Strefy Karta w Data i godzina element w formancie. Panel.
Windows XP z dodatkiem SP2, x 86 Edition
Zwiń tę tabelęRozwiń tę tabelę
Nazwa plikuWersja plikuPlik rozmiarDataCzasPlatformaSP wymógGałąź usługi
Usbehci.sys5.1.2600.329930,20823 Stycznia 200809: 21x 86Z DODATKIEM SP2SP2QFE
Plik Usbohci.sys5.1.2600.329917,15223 Stycznia 200809: 21x 86Z DODATKIEM SP2SP2QFE
Usbport.sys5.1.2600.3299143,87223 Stycznia 200809: 21x 86Z DODATKIEM SP2SP2QFE
Usbuhci.sys5.1.2600.329920,60823 Stycznia 200809: 21x 86Z DODATKIEM SP2SP2QFE

Stan

Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft, które są wymienione w sekcji "Dotyczy".

Więcej informacji

Aby uzyskać więcej informacji informacje, kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia Bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
945680Klawiatura USB nie działa po ponownym uruchomieniu komputera z systemem Windows Vista z płyty głównej 680i NVIDIA zainstalowane
Produkty firm że artykule są wytwarzane przez producentów, które są niezależne od Microsoft. Firma Microsoft nie udziela żadnych gwarancji, dorozumianych ani żadnego innego — informacje wydajności lub niezawodności tych produktów.

Właściwości

Numer ID artykułu: 948101 - Ostatnia weryfikacja: 25 czerwca 2011 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Windows XP Professional
  • Microsoft Windows XP Home Edition
Słowa kluczowe: 
kbautohotfix kbexpertisebeginner kbhotfixserver kbqfe kbmt KB948101 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:948101

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com