Zvukové konference nebo video konference v Communicator 2007 při nezdaří pozvat nového účastníka k vytvoření Víceuživatelská konference

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 948120 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Při pokusu o pozvat nového účastníka k vytvoření Víceuživatelská konference v aplikaci Microsoft Office Communicator 2007 zvukové konference nebo video konference nezdaří. Tento problém týká zvukové konference či videokonference klienta Communicator 2007 a v klientovi Microsoft Office Live Meeting 2007. Součást Audio-Video Conferencing Server na serveru Microsoft Office Communications Server 2007, který je hostitelem konference navíc zaznamená událost podobná následující v protokolu událostí Office Communications Server:

Typ události: upozornění
Zdroj události: OCS Audio-Video Conferencing Server
Kategorie události: (1017)
ID události: 32011
Datum: 01, 18/2008
Čas: 7: 00: 53 HODIN
Uživatel: N/A
Computer name počítače:
POPIS:
Uživatel se pokusil připojit ke konferenci, ale požadavek INVITE nebyla platná. Požadavek byl zamítnut.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože klient Communicator 2007 formáty metadat protokolu Session popis nesprávně při použití jazyk než angličtina v dialogovém okně místní a jazykové. Proto metadat protokolu Session popis odmítnut podle Jednotka MCU (zvuk a Video Multi Control Unit).

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, nainstalujte balíček aktualizace Communicator 2007 s datem dřívějším 2. dubna 2008. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
946164Popis aktualizace Communicator 2007: 2. dubna 2008

Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém vyřešit, použijte jednu z následujících metod.

Metoda 1

V klientském počítači nastavit v dialogovém okně místní a jazykové jazyk na angličtinu. Chcete-li to provést v počítači se systémem Windows XP, postupujte takto.

Poznámka: Z důvodu různých verzí systému Microsoft Windows se následující postup může lišit od postupu ve vašem počítači. Pokud tomu tak je, vyhledejte návod k provedení těchto kroků v dokumentaci k danému produktu.
  1. Klepněte na tlačítko Start, přejděte na příkaz Nastavení a klepněte na položku Ovládací panely.
  2. Klepněte na datum, čas, jazyk a místní nastavení a klepněte na panel místní a jazykové nastavení.
  3. Na kartě Místní nastavení nastavit jazyk Angličtina (Unites státy).

Metoda 2

V klientském počítači změnit desetinný oddělovač z čárku (,) na tečku (.) do pole číslo v dialogovém okně místní a jazykové nastavení. Chcete-li to provést v počítači se systémem Windows XP, postupujte takto.

Poznámka: Z důvodu různých verzí systému Microsoft Windows se následující postup může lišit od postupu ve vašem počítači. Pokud tomu tak je, vyhledejte návod k provedení těchto kroků v dokumentaci k danému produktu.
  1. Klepněte na tlačítko Start, přejděte na příkaz Nastavení a klepněte na položku Ovládací panely.
  2. Klepněte na datum, čas, jazyk a místní nastavení a klepněte na panel místní a jazykové nastavení.
  3. Na kartě Místní nastavení změnit desetinný oddělovač období v poli číslo.

Další informace

Communicator 2007 metadat protokolu Session popis formátů nesprávně při aktuální jazyk v počítači nepoužívá jako oddělovač desetinných míst tečku. Anglická místní nastavení pro číslo použijte následující formát:
123,456,789.00
Většina jazyků použít čárku jako oddělovač desetinných míst.

Vlastnosti

ID článku: 948120 - Poslední aktualizace: 17. dubna 2008 - Revize: 2.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Office Communicator 2007
Klíčová slova: 
kbmt kboffice2007presp2fix kbtshoot kbexpertiseadvanced kbfix kbqfe KB948120 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:948120

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com